|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 25 Prill, 2014
 
Dërgo një lajmërim
Sherbimet tona!
Makina ne shitje dhe motora / Vetura,makina
Vetura,makina
Vetura,makina
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
OKAZION!Citroen C4 i vitit 2008 nafte.Kambio Automatike. (Durres)
OKAZION!Citroen C4 i vitit 2008 nafte.Kambio Automatike. (Durres)

(DURRES, TIRANA) **Citroen C4,1.6 Hdi, 110 Hp(kuaj Fuqi), Kambio Automatike Me 6 Marshe,si Dhe Nderrim Manual NeTimon,klima,kompjuter Bordi,limitator Shpejtesie,pilot Automatik,komanda Ne Timo...
shitet furgon ford transit 2.0cc nafte viti 05
shitet furgon ford transit 2.0cc nafte viti 05

(elbasan, Elbasan) shes furgon ford transit 2.0 cc nafte viti 05 100000 klm te bera marsh manual ngjyra ebardhe furgoni eshte ne gjendje shume te mire specifik mjet pune i pershtatshem...
shitet furgon ford transit 2.0cc nafte viti 05
(elbasan, Elbasan) shes furgon ford transit 2.0 cc nafte viti 05 100000 klm te bera marsh manual ngjyra ebardhe furgoni eshte ne gjendje shume te mire specifik mjet pune i pershtatshem...
Shitet Volkswagen Passat
(Tirana, TIRANA) Shitet Volkswagen Passat, viti 2006, 157000km, kamio automatike, nafte motor 2.0. Makina eshte esapo ardhur nga Gjermania. Cmimi:7500Eur. Tel: 0692195015
Shitet Golf 5 i 2004 version sport .
(Tirane, TIRANA) Shitet Golf 5 i 2004 2.0tdi version sport . Kambio manuale , klima , sedilje lekure me ngrohje negjendje shume te mire xhenerike . Dokumenta te paguara deri ne korrik 2004 . 5...
SHES makine Volkswagen Golf 3
(TIRANE, TIRANA) SHES makine Volkswagen Golf 3, ne gjendje mire, ngjyre e zeze. Vitprodhimi 1996, Fuqi Motorike 1.8Benzine dhe Gaz. Me kondicioner, Xhama Elektrike , Tavane Xhami, Kamio Au...
ford fokus 2001
ford fokus 2001

(tiran, TIRANA) makina esht ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike me dokumente te rregullta nr 0686460094
Volkswagen Golf VARIANT SW
Volkswagen Golf VARIANT SW

(Deshmoret e 4 Shkurtit, Nr 22, TIRANA) Volkswagen Golf VARIANT SW Shteti Car te perdorura Regjistrimi i parë 10/2007 Kilometra31,000 benzinës pushtet zhvendosja në 1595 Fuqia 75 kW / 102 hp Euro ...
Volkswagen Passat Highline variant
Volkswagen Passat Highline variant

(Rr. Ismail Qemali 15, tirana, TIRANA) Lloji trupit : Station Wagon Rishikimi i fundit : 2014 Numri i pronarëve të : 1 Brendshme :Inserts lëkure : Aluminum State trupit : info Madhe bodywork : Perfect Drive :...
Shes veturen BMW 230 M5 ne gjendje shum te mir
(kosove, Durres) Shes veturen BMW 230 M5 ne gjendje shum te mir viti2003
BMW  X5
BMW X5

(Tirane, TIRANA) Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima KM.........:187 000 Origjinale Impiant Gazi 5 mujor,Disqe 20 Origjinale, TV, Navigator,...
shitet ford focus 1.8 nafte e 2002-it
shitet ford focus 1.8 nafte e 2002-it

(Komuna-Mollas-Elbasan, Elbasan) shes ford focus 1.8 nafte viti prodhimit 2002 me dokumenta te rregulta dhe me taksa te prera deri neshtator, sendilje meshine ne gjendje perfekte, motorike dhe xhenerike, me a...
shitet audi tt
shitet audi tt

(vlore, Vlore) Shes audi tt me cmim te arsyshem
shitet
(tiran sauk, TIRANA) *` ---------- ## - `[Heading][1]` ## 1. emphasizedtext --------------- `* [1]: http://
SHES FURGON KANGO I VITIT 1999
(KAVAJE, TIRANA) SHES FURGON KANGOO TE VITIT 1999 ME DOGANE TE PRERE OKAZION I VERTET KONTATONI NE NR00355-697217573 OSE 0039-3473399841 OSE NE EMAIL O_TURSHILLA@YAHOO.IT
 Shes renault clio 1.6 16V benzine e vitit 2002 sport e modifikuar
Shes renault clio 1.6 16V benzine e vitit 2002 sport e modifikuar

(Tirane, TIRANA) renault clio 1.6 16V benzine e vitit 2002 sport e modifikuar clima automatike km 128 000 CMIMI2000 EURO i diskutueshem TEL 0696409105
 SHes renault clio 1.6 16V benzine e vitit 2002 sport e modifikuar
SHes renault clio 1.6 16V benzine e vitit 2002 sport e modifikuar

(Elbasan, Elbasan) renault clio 1.6 16V benzine e vitit 2002 sport e modifikuar clima automatike km 128 000 CMIMI2000 EURO i diskutueshem TEL 0696409105
shes makine karavan Mercedes-Benz C 220 CDI AVANTGARDE Viti 2002, 5.300 Euro
shes makine karavan Mercedes-Benz C 220 CDI AVANTGARDE Viti 2002, 5.300 Euro

(Tirane, TIRANA) Shes Mercedes Benz C 220 CDI Avantgarde me potobagazh, e vitit Shtator 2002, ngjyre e zezemetalizato me tapiceri te zeze lekure, kambjo automatike tronik, klima automatik, s...
SHERBIM TRANSPORT PASAGJER
(TIRANE, TIRANA) OFROJ SHERBIM TRANSPORT PASAGJER ME MJETIN TIM 6+1 OPEL PRODHIM I VITIT 2001 MJET SHUME KOMOD.SHERBIMI OFROHET TAKSI NE ÇDO MOMENT GJATE 24 OREVE. ÇMIMI ESHTE 6000 LEK TE VJ...
Mercedes Benz E 300 turbodiesel
Mercedes Benz E 300 turbodiesel

(Tirane, TIRANA) Mercedes 300 turbodiesel.Ne gjendje te mire teknike,i targuar ne Shqiperi para 1 viti,me 175000 kmose 112000 milje, me liber sevisi nga anglia.Taksat e paguara ne dhjetor 2013...
shes makin
(tiran, TIRANA) makina eshte shum e mir
benz mercedes E-220 avantgarde,viti 2003, 6999 euro
benz mercedes E-220 avantgarde,viti 2003, 6999 euro

(tirane, TIRANA) E 220 CDI Avantgarde,ngjyra e zeze,sedilje lekure bezhe,e zhdoganuar, me targa shqiptare te reja dhetaksat e paguara, Kamio manuale, fenere xenon neon, radio cd me karikator ...
OKAZION Shitet Nissan Micra - 00
(Tirane, TIRANA) Nissan Micra -00, 998cc Benzine, Manuale, 4Porta, Me Kondicioner. Xhama Elektrik, Antifurt Me SistemAlarmi, CD-Player i Ri me USB Adapter Extra, Me Dokumenta Te Rregullta Shqi...
fiat punto
fiat punto

(malesi e malle, Shkoder) fiat punto 1.1 cc benzin 1997 ne gjendje shum te mire , disqe alumini xhama elektronik
Citroen Berlingo
Citroen Berlingo

(Durres, Durres) Furgoncin Citroen Berlingo me tre porta, motorr 1.9 nafte, kambio manuale. Viti i prodhimit 1998,165.000 km, pa dogane. Ngjyra e bardhe, sendile lekure, xhama elektrik, ne gje...
Fiat Punto
Fiat Punto

(Durres, Durres) Fiat Punto, motorr 1.2 benzine, kamio manuale. Viti 1999, 190.000 km, e zhdoganuar. Ngjyre e kuqe,me tre porta, timon hidrualik,xhama elektrike, kondicioner, airbag, kasetofon...
Mercedes-Benz C250 Elegance
Mercedes-Benz C250 Elegance

(Durres, Durres) Mercedes Benz C250, motorr nafte kambio manuale, 220.000 km, viti i prodhimit 1998. Me targa AAtaksa dhe siguracion te paguara deri ne korrik 2014. Ngjyre gri metalizato, tapi...
Shes Audi A6 Allroad
(Tirane, TIRANA) Audi a6 allroad viti 2001, 2.5 nafte, automatik, opsionet deri 2005, navigator, xhama te ziorigjinal. Cmimi 5500 € i diskutueshem. Kontakt: 0692143970
SHES AUDI A3
(DURRES, Durres) AUDI A3, VITI 1997 BENZIN NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKIE E XHENERIKE ME TE GJITHA SHERBIMET EKRYERA NE SERVIS TE AUTORIZUAR. E PERDORUR NGA PUNONJESE AMBASADA VETEM PER FU...
SHITET "OPEL ZAFIRA-2001"
(TIRANE, TIRANA) SHITET OPEL ZAFIRA ME NAFTE 6+1 VENDE, NGJYRE GRI, VITI PRODHIMIT 2001 ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DHEDETYRIME TE PAGUARA DERI NE PRILL 2014 NE GJENDJE TE SHKELQYER TEKNIKE, MEG...
shitet golf 4 kambio automatike
(durres, Durres) shitet golf 4 1.6 kambio automatike sedilje lakure me ngrohje kondicionere navigator telefon bordixhama+pasqyra elektrike mbytllje qendrore ngjyre e zeze metalizato konsumi 5...
shitet
(elbasan, Elbasan) renault megane scenik motorr 1.9 nafte asb mbyllje qendrore disqe alumuni viti prodhimit 200 negjendje prefekte shtet per mos perdorim cmimi 2000euro tel 0685810358
TAYOTA
(POGRADEC, Durres) TAUOTA YARIS VITI 2001 MOTOR 1 XHAMA ELEKTRIK , TEK DERE ,NGJYRA JESHILE ,KONDISIONER ,DISQEALUMINI ,ME LETRA TE PREPRA TARAGA AA SHITET PER ARSYE EMIGRIMI .NUMER KONTAKTI 06...
Shes makine Mercedes -Benz ML Final Edition.
Shes makine Mercedes -Benz ML Final Edition.

(Tirane, TIRANA) Shes makine Mercedes -Benz ML Final Edition. Vit Prodhim 2005, 202000 km te pershkruara, Xenon,Sensor parkimi, Xhame te erret origjinale, Sediljet me ngrohje, kondicioner, m...
Shes makine Mercedes -Benz ML Final Edition
(Tirane, TIRANA) Shes makine Mercedes -Benz ML Final Edition. Vit Prodhim 2005, 202000 km te pershkruara, Xenon,Sensor parkimi, Xhame te erret origjinale, Sediljet me ngrohje, kondicioner, m...
shes
shes

(tirane, Durres) golf 4 1.4benzin viti 98 klima airbag abs kasetofon mp3 kambio manuale xhama pasqyra eletrike 5porta ngjyra e zez mbyllje me pult disqe 16 goma te reja 147000km 2000euro pa ...
Shes/nderroj jeep grand cherokee 1997 2.5TD
(tirane, TIRANA) **shes/nderroj jeep grand cherokee 1997 2.5TD teper i mirmbajtur,edhe pse model i vjeter eshte shumlluksoz,nderrohet me foristrade te vitit 2000 e siper,dhe te jete pa tavan x...
jap makina me qera
(tirane, TIRANA) Jap makina me qera. Nr cel 0685374421
jap makina me qera
(tirane, TIRANA) Jap makina me qera. Nr cel 0685374421
SHITET AUDI A6
(Durres, Durres) Shitet Audi A6 Viti 2002...I sapoardhur nga Italia...me dogan te paguar...gjende shum te mir...disqealumini....2.5 nafte ...6 marshe.... tani_dr@live.it 0685174688 06961...
SHITET AUDI A6
(Durres, Durres) Shitet Audi A6 Portobagazh, Viti 2002, I Sapoardhur nga ITALIA
Shitet Makine Porsche Boxter Viti 2000
(Tirane, TIRANA) Tirane, shes kabriolet Porsche Boxter Viti 2000, 9.000 Euro Karburanti: Benzin Ngjyra.....: ezeze Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 74,000 ...
BMW 320 D VITI 2002
BMW 320 D VITI 2002

(TIRANA, Durres) Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike e gjenerike. Tapiceria lekure, klima, ngjyra e zeze,makine qe nuk eshte perdor shume ne Shqiperi, e targuar e me dokumenta te rre...
shitet autovetur
(tirane, TIRANA) shitet Benz 200 CLK BENZIN 192000 KM AUTOMAT KLIMA LEKURE SENSORE 6500 EURO 00355662022955
Shes Ford Mondeo me Portabagazh
(Durres, Durres) Ford Mondeo me Portabagazh motorr 1.9 naft shum ekonomike viti 2002 ngjyre gri metalizato, negjendje shume te mire pune, sedilie lekure me ngohje, sensor parkimi, klimatizator...
Shitet Mercedes C 220-CDI
Shitet Mercedes C 220-CDI

(Durres, Durres) Shitet mercedes c- class 220 cdi ,ne gjendje shum te mire. vit prodhimi 1999, sallon meshine,pasqyra me hapje mbyllje elektrike Cel : 0682034355
OKAZION Golf 5 1.9 TDI viti 2004
(Durres, Durres) OKAZION Shitet per arsye Ekonomike Golf V 1.9 Tdi Nafte, Viti Prodhimit 2004 cmimi 4900 Euro PaDogane Ose 5500 Euro Me Dogane cmimi I Padiskutueshem Cel. 068 40 55 889
Shes makine Mercedes -Benz , ML 270 CDI
Shes makine Mercedes -Benz , ML 270 CDI

(Tirane, TIRANA) Shes makine Mercedes -Benz , ML Final Edition. Vit Prodhim 2005, 202000 km te pershkruara, Xenon,Sensor parkimi, Xhame te erret origjinale, Sediljet me ngrohje, kondicioner,...
Shes makine Mercedes -Benz , ML 270 CDI
(Tirane, TIRANA) Shes makine Mercedes -Benz , ML Final Edition. Vit Prodhim 2005, 202000 km te pershkruara, Xenon,Sensor parkimi, Xhame te erret origjinale, Sediljet me ngrohje, kondicioner,...
auto ''eri''
auto ''eri''

(vlorë, rruga isa boletini, Korce) Pershendetje, jam ERI nga vlora, shes makina te perdorura dhe te reja, me cmim te arsyeshem!!
shes ose nderrj benc E-CLAS 220 viti 1998
(tirane, TIRANA) Shes ose nderroj benc E-CLAS 220 viti 1998 .Numuri i kntaktit eshte 0692442144

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   Tjeter ›  E fundit

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Vetura,makina (102)
    Kamjone (4)
    Autobuse (2)
    Bicikleta (0)
Perreth botes, pertej lajmit! Gazeta,titujt shkurt shpejt. pertej lajmit! Eja në ALBtelecom!
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale