|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 05 Tetor, 2015 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina
Vetura,gjejmakina
Vetura,gjejmakina
Kërko
  Emërtimi
Shitet LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TD5 Diesel
Shitet LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TD5 Diesel

(Tirane, TIRANA) Shitet LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TD5 Diesel 1. Prodhim gjerman 2. Ngjyra : Jeshile e erretmetalizato 3. Viti I prodhimit : 2001 4. Kondicioner me klima 5. Kamio manuale ...
Audi A4 2.0 2010 , 17600 Euro
Audi A4 2.0 2010 , 17600 Euro

(Durres, Durres) Makine ne gjendie perfekte, Bi-Xenon , Lekure-Kamosh , Tavan-Xhami , Perde nga fabrika pas dheanesore , Audi sound system , Sigurim Kasko . Mjeti eshte aktalisht ne leasing dh...
Mercedez Benz E Class
Mercedez Benz E Class

(SHIJAK, Durres) SHES MERCEDES BENZ E CLASS 2200 EURO. Makina eshte ne gjendje shume te mire.
Audi A3 2003
Audi A3 2003

(Tirane, TIRANA) Audi kambio manuale, 1600 CV, benzinë, ngjyre E zeze, i përdorur, viti 2003, 165000 km. Airbag,kasetofon/mp3, kondicioner, abs, disqe alumini, benzine + Gaz, shitet 4600 Eur...
audu a4 2.5 tdi
(Tirana, TIRANA) Shitet Audi a4 KAMIO MANUALE 6+1 TAPICERI SHUME E PASTER KONDICIONER CLIMA DISQE SPORT MOTOR2.5 TDi (i e kuqe) QUATTRO 4X4 MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE SI NGA ANA MO...
Renault Clio Viti Prodhimit: 2003 Motorri 1.5 Naft.
(TIRANE, TIRANA) Shitet: RENAULT CLIO Viti Prodhimit: 2003 Motorri (CC):1.5L Tipi Karburantit: Naft Trasmisioni:Manual 147,000 KM Ngjyra e Jashtme: BLU Ngjyre e Brendshme e Kalter Me Dogane Te...
TË RENDIT !! Urdhri për të gjitha llojet
TË RENDIT !! Urdhri për të gjitha llojet

(Albania, Shkoder) TË RENDIT !! Urdhri për të gjitha llojet e Toyota tilla si (Camry, Venza, Landcruiser, 4RUNNER,RAV4, Corolla, Avalon, Prius, Hilux, Vitz, verso, etj Urdhri për të gjith...
Shes Volkswagen Pasat 1.9 TDI Highline
Shes Volkswagen Pasat 1.9 TDI Highline

(Elbasan, Elbasan) Pershendetje, Shes ose nderroj me vw pasat 1.9 tdi ose Audi 4 1.9 tdi me targa italiane negjendje te mire. Shes 3590 euro v.wagen Pasat 1.9 TDI (me D-I te kuqe) ne gjend...
seat ibiza 1.8 turbo
seat ibiza 1.8 turbo

(tirane, TIRANA) shes seat ibiza 1.8 turbo harxhon pak mesatarisht 6 litra dhe shum e shpejt makina eshte ne gjendjeshum te mire dhe me te gjitha sherbimet pasqyra elktrike sportive disqe alum...
Shitet Land Rover
(Tirane, TIRANA) Shitet Land Rover- freelander, nafte viti 1999... Ne gjendje shume te mire Cmimi 8000 € ... NrKontakti 0682044900
Shitet Mercedes-Benz E200 CDI
Shitet Mercedes-Benz E200 CDI

(Tirane, Shqiperi, TIRANA) Shitet Mercedes-Benz E200 CDI Elegance. Model prodhimi i vitit 2000. ABS , ESP, Sedilje elektrike,Pasqyra elektrike me sinjale, Xhama elektrike, Kamio automatike, Kondicioner ...
Renault Scenic 2002, 1.9 diesel, 1400 Euro, Vetem pak dite
Renault Scenic 2002, 1.9 diesel, 1400 Euro, Vetem pak dite

(Tirane, TIRANA) Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.Perdorur nga nje person. Motori 1.9 diesel, Prodhimi vitit 2002, Kilometrat 165000, kamjo manuale, ABS, Airbag, kondicioner, me...
SHes Renault Clio Viti Prodhimit 2003 Tipi Karburantit Naft
(TIRANE, TIRANA) SHes: Renault Clio Viti Prodhimit: 2003 Motorri(CC):1.5L Tipi Karburantit: Naft Trasmisioni: Manual140.000 KM Ngjyra e Jashtme. BLU Me Dogane Te Paguar, Sapo Ardhur Nga Veriu...
Audi 80
(Fier, Fier) Shes audi 80 . per me shum info 0699569615
Ml class benz mercedes 7 vendesh me targa angleze
(Tirane, TIRANA) Ml class nafte 2.7 viti 2003,eshte ngjyr gri metalizato servisi i fundit bere para nje muaji,me ajerte kondicionuar,7 vendshe,gjithcka elektrike,pasqyrat,kulltuqet,dritaret,et...
Seat Ibiza 1.8 t fr sport
Seat Ibiza 1.8 t fr sport

(Tiranë, TIRANA) Shes Seat Ibiza 1.8 turbo benzin Model FR sport ngjyre e kuqe me pasqyra gri me ngrohje dhe mbylljeelktrike me tcs antirreshqitje 4.6 sec 100 km /ore me te gjitha sherbimet 4....
Shef makine FORD, Escort
Shef makine FORD, Escort

(Tirane, TIRANA) Tirane, shes makine Ford Escort Viti 1994, 185.000 Leke Karburanti: Benzin Ngjyra.....: ezeze Kambjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 1.6 KM...........
shes ford
(tirane , TIRANA) makine ford focus 1.8 tdci me nafte 2400 euro cmimi i diskutueshem , me dokumenta te rregulltavolant i ti pompa e naftes me garanci nje vit makina eshte ne gjendje shume...
Renge rover voku
Renge rover voku

(Tirane, TIRANA) Shitet ose ndrrohet me apartament ose dyqan te vogel + diferencen nga ana ime ose vetura me tevogla.cel 0682009979
Shitet Golf 3, motor 1.6 benzine, kambio automatike
Shitet Golf 3, motor 1.6 benzine, kambio automatike

(Lushnje, Lushnje) Shitet nje Golf 3, motor 1.6 me benzine, kambio automatike,me kondicioner,airbag etj. Makina eshtene gjendje shume te mire, e sapo ardhur nga Gjermania dhe ekonomike.
shes hybday terracan
(tirane, TIRANA) shitet fuoristrade ngjyre gri metalizato e vitit 2003-2004 me nafte me te gjitha dokumentamcionet eregullta e te paguara per nje vit ,.,cmimi 4000 euro i diskutueshem
SHES MAKINE MERCEDES BENZ 250, 1200 Eu !! KONTAKT:0682257952
SHES MAKINE MERCEDES BENZ 250, 1200 Eu !! KONTAKT:0682257952

(Tirane, TIRANA) SHES MAKINE MERCEDES BENZ 250, 1200 Eu !! KONTAKT:0682257952 VITI I PRODH: 1988 LLOJI KARBURANTIT:nafte KM TE BERA: 300.000 KAMIO: automatike SIGURACIONI: te paguara PER...
AUDI A 6 , viti 2005 , 3.0 diesel, kambio automatike tiptronic, 222.000 km, 7500 euro
AUDI A 6 , viti 2005 , 3.0 diesel, kambio automatike tiptronic, 222.000 km, 7500 euro

(tirane, TIRANA) AUDI A 6 , viti 2005 , 3.0 diesel, kambio automatike tiptronic, 222.000 km reale, me portobagazh,sedilje lekure, ne gjendje shume te mire, navi, sensor, makine sportive, 7500 ...
Shes opel meriva
(Lushnje, Lushnje) Shes opel meriva viti 2005 dizel ne gjendje shum te mir,cmimi 3300 euro.nr tel 0692286033
SHITET WOLSVAGENME SHARAN 6+1
(TIRANE, TIRANA) SHITET VOLSVAGEN SHARAN 1.9 KUBIK, 6+1 VENDE, E VITIT 1999, ME NAFTE, ME KONDICIONER, ME DOKUMENTATE RREGULLTA NE GJENDJE TE SHKEQYER MOTORRIKE DHE GJENERIKE, SHUME E MIREMBAJ...
Super Okazion shitet Meredez arsye emigrimi 3800€
(Tirane, TIRANA) Super Okazion , shitet Benz Mercedes 270 avangard vit prodhimi 2003 , sensor parkimi, sedilje mengrohje, me nafte, kondicioner,dokumenta te rregullta kamjo automatike, i kam b...
Golf IV
(Tirane, TIRANA) Golf IV kambio manuale, naftë, ngjyre blu, i përdorur, viti 1999, 164000 km. Airbag,kasetofon/mp3, kondicioner, abs, disqe alumini, 4 xhamat elekrik, pasqyra elektrike dhe f...
OKAZION...FORD FOCUS 2007 1.6 NAFT 4000 €
(elbasan, TIRANA) Ford fokus ne gjendje perfekte viti 2007 ..ngjyra blu karavan...motorri 1.6 me 109 hp...makina ka dymuaj qe ka ardhe nga gjermania..kush eshte i interesuar te marr ne tele 069...
Super Okazion Land Rover Discovery
Super Okazion Land Rover Discovery

(Tirane, TIRANA) Lloji : Land RoverModeli : TDI ( me tre dyer)Viti : 1996Ngjyre ulliri ( jeshile)Lenda djegese : 2.0nafteKilometrazhi : 290000Marshe : manuale / 4x4 ( 4 pozicione te ridodes pe...
Benz C Class 220 Per INVALID
(tirane, Lezhe) C Class 220 PER INVALID kambio automatike, naftë, ngjyre blu, i përdorur, viti dhjetor 2003,315000 km. Disqe alumini, sensor parkimi, makin per invalid me komanda tek timoni...
GOLF VI - 2010 - 12.000 EURO
GOLF VI - 2010 - 12.000 EURO

(TIRANE, TIRANA) VW Golf VI, 12/2010, 1.6 nafte, kambio automatike, 31.000 km, ngjyre e kuqe, ne gjendje perfekte,12.000 euro Tel. 069 77 63 141
Nissan Micra Automatike - 3700 euro
Nissan Micra Automatike - 3700 euro

(tirane, TIRANA) Nissan Micra, viti 2004, 1.2 benzine, kambio automatike, 104.000 km, ngjyre gri, dogane e paguar, negjendje te mire, 3.700 euro, i negociueshem. Tel. 069 77 63 141
Mercedes B Class - 8000 Euro
Mercedes B Class - 8000 Euro

(tirane, TIRANA) Mercedes B Class 12/2005, 1.8 diesel, kambio automatike, 103.000 km, ngjyra blu e erret, ne gjendjeshume te mire, dogane e paguar, 8.000 euro. Tel. 069 77 63 141
Vw Passat, 10/2004, 1.9 nafte, kambio manuale, 4000 euro
Vw Passat, 10/2004, 1.9 nafte, kambio manuale, 4000 euro

(tirane, TIRANA) **Vw Passat, 10/2004, 1.9 nafte, kambio manuale, 158.000 km, ngjyre gri, ne gjendje te mire, doganee paguar, 4.000 euro Tel. 069 77 63 141**
Mercedes A Class, 10/2003, 170 Diesel, kambio automatike, 3.600 euro, i negociueshem
Mercedes A Class, 10/2003, 170 Diesel, kambio automatike, 3.600 euro, i negociueshem

(tirane, TIRANA) Mercedes A Class, 10/2003, 170 Diesel, kambio automatike, 137.000 km, ngjyre gri, me dogane tepaguar, ne gjendje shume te mire, 3.600 euro, i negociueshem Tel. 069 77 63 141...
Mercedes A Class, 10/2003, 170 Diesel, kambio automatike 3.600 euro, i negociueshem
Mercedes A Class, 10/2003, 170 Diesel, kambio automatike 3.600 euro, i negociueshem

(tirane, TIRANA) **Mercedes A Class, 10/2003, 170 Diesel, kambio automatike, 135.000 km, me dogane te paguar, negjendje shume te mire, 3.600 euro, i negociueshem. Tel. 069 77 63 141**
Mercedes Benz 270
(Tirane, TIRANA) Merdes benz viti 2003 ka 2 vite qe ka ardhur nga gjermania , e kam marre vet aty , e shes per arsyese iki perseri jasht per te jetuar , avangard , shume i mbajtur pasi e kam ...
OKAZION Land Rover Discovery
OKAZION Land Rover Discovery

(Tirane, TIRANA) Modeli : TDI ( me tre dyer) Viti : 1996 Ngjyre ulliri ( jeshile) Lenda djegese : 2.0nafte Kilometrazhi : 290000 Marshe : manuale / 4x4 ( 4 pozicione te ridodes per terren...
Peugeot 206, viti 2001, 1.4 benzine me 4 dyer, kambio manuale , 137.000 km, 1700 EURO
Peugeot 206, viti 2001, 1.4 benzine me 4 dyer, kambio manuale , 137.000 km, 1700 EURO

(TIRANE, TIRANA) **Peugeot 206, viti 2001, 1.4 benzine me 4 dyer, kambio manuale , 137.000 km, ngjyre gri, ne gjendjete mire, 1.700 euro (238.000 leke) Tel. 069 77 63 141**
Peugeot 407, Kambio Automatike Tiptronic,  2.0 Diesel, 11/2005 - 5500 euro
Peugeot 407, Kambio Automatike Tiptronic, 2.0 Diesel, 11/2005 - 5500 euro

(Tirane, TIRANA) Peugeot 407, Kambio Automatike Tiptronic, 2.0 Diesel, 11/2005, 138.000 Km, ngjyre gri e erret, FullOptional, me disqe, goma te reja, ne gjendje shume te mire, letra te paguar...
Ford Focus, 1.8 Diesel, 11/2003 ( model i 2004) 3300 euro
Ford Focus, 1.8 Diesel, 11/2003 ( model i 2004) 3300 euro

(Tirane, TIRANA) Ford Focus, 1.8 Diesel, 11/2003 ( model i 2004) , Kambio manuale, 141.000 km, ngjyre gri e hapur, ne gjendje shume te mire, letra te paguara deri ne 21 janar 2016, 3.300 euro ...
MERCEDES C CLASS 220 CDI,  Kambio Automatike, Tiptronic, viti 2002 - 5500 euro
MERCEDES C CLASS 220 CDI, Kambio Automatike, Tiptronic, viti 2002 - 5500 euro

(Tirane, TIRANA) MERCEDES C CLASS 220 CDI, Kambio Automatike, Tiptronic, viti 2002, 172.000 km, ngjyre bojeqielli,ne gjendje shume te mire, 5.500 euro, i negociueshem . Tel. 069 77 63 141
Shes Passat 2002
Shes Passat 2002

(Tirane, TIRANA) Shes Passat 2002 ne gjendje perfekte,motor nafte 1.9 TDI Klima,Kambio manuale,xhama elektrik,disqealumini,mbyllje qendrore,antifurt. 170 mije KM Shitet per arsye emigrimi. C...
TOYOTA  RAV  4, Fuoristrade 2.2 D CAT Excecutive, Viti 12/2006 full optional 11.900 euro
TOYOTA RAV 4, Fuoristrade 2.2 D CAT Excecutive, Viti 12/2006 full optional 11.900 euro

(Tirane, TIRANA) **TOYOTA RAV 4, Fuoristrade 2.2 D CAT Excecutive, Viti 12/2006**, **Manuale me 105.000 km, embajtur shume mire, vetem 1 pronar, ngjyre e zeze , full optional, goma te reja B...
MERCEDES C CLASS, 220 CDI  Avantgarde, Viti 2001, 5000 euro
MERCEDES C CLASS, 220 CDI Avantgarde, Viti 2001, 5000 euro

(Tirane, TIRANA) **MERCEDES C CLASS, 220 CDI Avantgarde, Viti 2001**, kambio manuale, 176.000 km, gri metalizato, esapo ardhur nga Gjermania, me dogane, ne gjendje shume te mire, 5000 Euro ...
MERCEDES C CLASS SW, 220 CDI, Full Optional, 12/2001, Automat, 5200 euro
MERCEDES C CLASS SW, 220 CDI, Full Optional, 12/2001, Automat, 5200 euro

(Tirane, TIRANA) **MERCEDES C CLASS SW, 220 CDI, Full Optional, 12/2001, Automat, 167.000 km, ngjyre jeshile e erret,sedile lekure, sistem navi, telefon, sensor parkimi, ne gjendje shume te mi...
Volkswagen Touran 1.9 CDI Automatike Viti 2005 - 6500 euro
Volkswagen Touran 1.9 CDI Automatike Viti 2005 - 6500 euro

(Tirane, TIRANA) **Volkswagen Touran 1.9 CDI Automatike Viti 2005** 147.000 Km Ngjyre Gri Metalizzato 7 SediljeLekure **SenSor Drita Xenon goma te reja ne gjendje shume te mire e sapoardhur ng...
Mercedes A Class 10/2003 , Nafte, 170 CDI,  Automat,
Mercedes A Class 10/2003 , Nafte, 170 CDI, Automat,

(Tirane, TIRANA) **Mercedes A Class 10/2003 , Nafte, 170 CDI, Automat,** 145.000 km , ngjyre e zeze, **ne gjendjeshume te mire, ekonomike, e sapoardhur nga Gjermania**, 3.800 Euro Tel. 069...
Volkswagen Passat,  Viti 2007 - 2008 ,  2000 Nafte,  Automat,
Volkswagen Passat, Viti 2007 - 2008 , 2000 Nafte, Automat,

(Tirane, TIRANA) **Volkswagen Passat, Viti 2007 - 2008 , 2000 Nafte, Automat,** 113.000 km, ngjyre grimetalizzato, ne **gjendje shume te mire, e sapoardhur nga Gjermania**, 9.200 Euro ...
Mercedes B Class Avangarde kambio automatike nafte 1.8
Mercedes B Class Avangarde kambio automatike nafte 1.8

(Tirane, TIRANA) **Mercedes B Class Avangarde kambio automatike nafte 1.8 ngjyre e zeze e perdorur viti 2006** km122.000 **ekonomike ne gjendje perfekte e sapoardhur nga Gjermania** 8.500 euro...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:
    Vetura,gjejmakina (78)
    Kamjone (4)
    Autobuse (0)
    Bicikleta (1)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale