|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 24 Gusht, 2016 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Për Shitje
Për Shitje
Për Shitje
Kërko
 
  Emërtimi
SHITEN FUSTANE NUSERIE
SHITEN FUSTANE NUSERIE

(TIRANE, TIRANA)  - Për Shitje / Te ndryshme 0696679730 Shiten fustane nuserie.
mbërritjes ri vezë pjellore papagall në dispozicion për shitje
mbërritjes ri vezë pjellore papagall në dispozicion për shitje

(TIRANA)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Ne kemi mbërritjes ri vezë pjellore papagall në dispozicion për shitje të gjitha vezët janëmbledhur nga shpendët të shëndetshme, testuar dhe provuar 100% pjellor...
Chihuahua këlyshë
Chihuahua këlyshë

(Shkoder)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake chihuahua shëndetshme këlyshë tani i gatshëm për një shtëpi të re. Ata janë të trajnuarmirë dhe i mbyllur për kafshët e tjera në vend. Ato janë gjithashtu shum...
Shiten Kompjutera dhe kufje
(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Kompiutera Kompjutera Dell parametrat jane si meposhte: Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @3.00GHx3.00GHz Installed memory(RAM): 2.00 /4.00GB System Type: 32-bit Operating...
maltez
maltez

(Durres)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Vajza absolutisht e bukur Maltese qenush dhe djali. KC regjistruar 5 origjinë gjenerimit. ata dotë vijnë me vaksinimin, chip mikro dhe vet kontrolluar. Ata janë pad kone t...
Chihuahua puppies në dispozicion
Chihuahua puppies në dispozicion

(Elbasan)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Ne kemi një pjellë lezetshëm cilësi të lartë lukuni Klubi regjistruar të veshura kohëmashkull Chihuahua dhe femra për shitje gati tani. pl lehtësuar shihni fotografi...
Oferta për Apple iphone 6, 6 Plus, 6s dhe 6s plus dhe iphone SE Lexuara.
Oferta për Apple iphone 6, 6 Plus, 6s dhe 6s plus dhe iphone SE Lexuara.

(Kruje)  - Për Shitje / Telefona Përshkrim: Ne ofron pakicë më të mirë në internet dhe me shumicë dhe ne ju garantojmëkënaqësinë 100% dhe të ofrimit të. Me përvojën tonë, ne jemi shumë ...
shes 800m toke ne zone ndertimi, Prush, Vaqarre , Tirane
shes 800m toke ne zone ndertimi, Prush, Vaqarre , Tirane

(Tirane, Prush, Vaqarr, TIRANA)  - Për Shitje / Te ndryshme Shes toke ndertimi, Prush-Vaqarr-Tirane Shes 800m/ katror toke me dekumenta te rregullta te reja dhete vjera, me rruge ne te dy krahet, zone ndertimi , cmimi 64,000 € i disk...
dhoma frigorifera te rinje dhe te perdorur
(itali , Berat)  - Për Shitje / Frigorifere ju ofrojm dhama frigoriferike te rinje dhe te perdorur per fruta perime mishi etj etj
Gotë puppies pomeranez për miratim
Gotë puppies pomeranez për miratim

(Durrës, Durres)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Puppies gotë pomeranez për miratim bukur gotë puppies pomeranez .vet dispozicion dhe deri nëdate.fine me fëmijët dhe kafshët e tjera. AKC dhe vjen me të gjitha letrat...
Tre kittens cute dhe Adorable Birman për çdo shtëpi të mirë
Tre kittens cute dhe Adorable Birman për çdo shtëpi të mirë

(Gjirokastër, Burrel)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Unë kam kittens 12 javë të vjetra Birman (2 meshkujt 1 mashkull) që kanë nevojë për tëdashur përgjithmonë shtëpitë! Ato janë wormed dhe duke pasur parasysh kontro...
Quality mashkull dhe femër Siberian Husky Puppies
Quality mashkull dhe femër Siberian Husky Puppies

(Gramsh, Gramsh)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Këto puppies do të bëjë kafshët ideale e familjes & shokët dhe janë trajtuar ngafëmijët dhe të rriturit nga lindja. Ata janë shumë mirë të socializuar, janë...
Bukuroshe puppies Jack Russell për të lira.
Bukuroshe puppies Jack Russell për të lira.

(Kuçovë, TIRANA)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Cute puppies Jack Russell për çdo shtëpi të mirë. Ata janë 12 javë të vjetra dhe shumë tëshëndetshme, social, i dashur, dhe kanë personalitete të shkëlqyera. Ne ...
Tre Pups bukur Labrador për miratim!
Tre Pups bukur Labrador për miratim!

( Lezhë, TIRANA)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Unë jam duke ofruar këtë puppies mia Three Labrador. Ata janë dhurata të mëdha për këdo qëe do qentë dhe gjithashtu ata janë të mëdha me fëmijët. Unë me të v...
Shëndetshëm French bulldog puppies për miratim
Shëndetshëm French bulldog puppies për miratim

(Elbasan, TIRANA)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Këto adorable pups French Bulldog janë të gatshëm për të gjetur e tyre përgjithmonë nështëpi. Këta pak janë rritur në shtëpinë tonë me kontakt të vazhdueshëm...
Pupies Maltese për miratim.
Pupies Maltese për miratim.

(Peqin, TIRANA)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Inteligjente gotë puppies maltese (meshkuj dhe femra) në dispozicion. Ton e personalitetit ëmbëldhe pallto mrekullueshëm plotë. Aq i vogël dhe cute. Ata duan që të mb...
Puppies Zotëri Mbreti Charles Spaniel tani në dispozicion.
Puppies Zotëri Mbreti Charles Spaniel tani në dispozicion.

(Librazhd, TIRANA)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Dy puppies mahnitshme Zotëri Mbreti Charles Spaniel në dispozicion për miratim. ata janë racetë pastër Zotëri Mbreti Charles Spaniels .Registered, mikro-chipped dhe kan...
Dy Faqja bukur Raised Kittens Ragdoll për miratim.
Dy Faqja bukur Raised Kittens Ragdoll për miratim.

(Elbasan, TIRANA)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Unë kam kittens 12 javë të vjetra (2 meshkujt 1 mashkull) që kanë nevojë për të dashurpërgjithmonë shtëpitë! Ato janë wormed dhe duke pasur parasysh kontrollin pl...
Kittens Cute persiane për adoptim të lirë.
Kittens Cute persiane për adoptim të lirë.

(Malësi e Madhe, TIRANA)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Dy adhurueshëm, kittens loveable persian gati për shtëpi të reja! Të gjithë janë Unique nëngjyra, personalitete dhe sjelljet. Të gjithë janë të hahet chow kotele t...
T.I.C.A regjistruar mashkull dhe kittens femra Bengal.
T.I.C.A regjistruar mashkull dhe kittens femra Bengal.

(Krujë, TIRANA)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Ne kemi një pjellë e bukur Bengal kittens mashkull dhe macet femra Bengal dhe kittens leopardmahnitëse brown ndotur macet Bengal dhe kittens, ata janë të mrekullueshëm ...
puppies bukur dhe adorable Anglisht bulldog për miratim.
puppies bukur dhe adorable Anglisht bulldog për miratim.

(Tirana, TIRANA)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Unë kam dy puppies bukur Anglisht bulldog dispozicion. Këto puppies janë aktuale për vaksinimetdhe veterinare tyre vjen me të gjitha documents.they nevojshme janë regjis...
LG G3 32GB BARDHE SI I RI 32GB MEMORIE 3GB RAM
LG G3 32GB BARDHE SI I RI 32GB MEMORIE 3GB RAM

(TIRANE, TIRANA)  - Për Shitje / Telefona Shitet LG G3 GJENDJE PERFEKTE. ME XHAM MBROJTES VJEN ME NJE KASE NGJYRE PINK DHURATE. IZHBLLOKUAR PER CDO KARTE SHQIPTARE DHE TE HUAJ 4G. TEL I ARDHUR NGA AMERIKA. MOS U...
Shes ullinje dekor / zbukurimi
Shes ullinje dekor / zbukurimi

(Elbasan-Berat, Durres)  - Për Shitje / Dekore dhe lule Shes ullinje dekorative me shumice & me pakice 13-15 vjecar ullinje Tradicional te Krasiturne forma te ndryshme Mbillen ne vende te perparuara para hoteleve, vilave...
BALAJI OPTICS | C MOUNT MACHINE VISION LENS | MACHINE VISION |
BALAJI OPTICS | C MOUNT MACHINE VISION LENS | MACHINE VISION |

(TIRANA)  - Për Shitje / Aparate fotografike e kamera BalaJi MicroTechnologies is India's No.1 manufacturer of C-mount machine vision lenses & F-MountMachine Vision lens. Machine Vision ,machine vision lens ,machine vision l...
shitet dhome e kompletuar femijesh
(tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Mobilje Eshte sh e mirembajtur, e punuar mire, krevat dykatesh plus nje potrativ i inkorporuar. e kompozuarbukur. dollap i madh, shkalle me sirtar per tu ngjitur ne kat te dyte. tavol...
Ofert
(Gjirokaster, Gjirokaster)  - Për Shitje / Te ndryshme Shesim materiale te fermes se kermillit. Rjete 1700 metra linear. Rekorderi dhe Bek (sistemvaditje) Llamarine e valezuar gjatesia 3metra per cop. Korse bari krahu. Te ...
Mini Pomeranian
Mini Pomeranian

(Tirana, TIRANA)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Ne tani kemi dy puppies shëndetshme pomeranian gati për miratim të lirë. Ata janë mom plotracë dhe baba mund të shihet se ata do të vijnë me letrat e prejardhjes por ...
Husky siberian
Husky siberian

(TIRANA, TIRANA)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Foshnjat pabesueshme Husky siberian me shenja të bukura tani në dispozicion për të parë. 1meshkuj dhe 2 femra janë ende në dispozicion. Ne vetë dy prindërit dhe e mbe...
Shiten Karrige Statike
(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Mobilje Karrige statike te pershtatshme per zyra, salla interneti, etj Karriget jane shume pak (2 muaj)te perdorura shumica prej tyre jane ende me qese,model prodhimi Italian, ngjy...
Shiten mobilje MDF te pershtatshme per Zyra/ Call Center/ Salla Interneti
(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Mobilje Shiten mobilje druri, Tavolina 24 cope Rafte per dosje 3 cope Materiali: MDF Dimensionet:100x45x75cm Ngjyra: Gri e hapur Mobiljet jane shume pak te perdorura si dh...
shes dhome gjumi
(tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Mobilje shes dhome gjumi gjermane me garderobe me tre kanate, nje borro me 5 rafte,dy komedina,,krevat imadh me dysheke te rinje cilesore //cmimi 50.000 lek
VEGLA PALESTRE OKAZION
VEGLA PALESTRE OKAZION

(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Artikuj sportive & lojra Shes komplet vegla palestre TECHNOGYM ELEMENT+ TE GJITHA NEN KOSTO THUAJSE TE REJA 2pista 2stepa2bicikleta 9makineri Salle force 5shtanga,stol girash,stol barku ,set gir...
Shitet Krevat femijesh
Shitet Krevat femijesh

(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Mobilje Shitet krevat femijesh Bopita 60*120 prej druri ngjyre portokalli bashke me dyshekun shume pak eperdorur ne gjendje shume te mire, montohet dhe cmontohet lehtesisht, me 2 pozi...
KERKOJ LIDHJE MARTESORE ME NJE Mahkull shume serioz
(tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Te ndryshme une qe po shkruaj jam nje zonje 40 vjece e divorcuar pa femij kerj=koj nje mashkull zerioz deri ne moshen 45+52 vjec per martes te jet large cdo vesi te keq ...
          Tavoline buke druri rrethore me 4 karrige
Tavoline buke druri rrethore me 4 karrige

(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Mobilje Shitet nje tavoline buke druri rrethore me 4 karrige. Cmimi i shitjes se tavolines: 500€ Cmimii shitjes se karrigeve: 50€/copa
Tavoline buke rrethore + 4 Karrige
(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Mobilje Shitet 1 tavoline buke rrethore me 4 karrige ne gjendje shume te mire pune. Cmimi i Tavolines sebukes: 500€ Cmimi i karrigeve: 50€/copa
shitje PS4
(berat albania perball deges puneve brendshme , Berat)  - Për Shitje / Kompiutera shes PS4 6 muaj i perdorur ne shtepi personal me 2 dorreza cmimi arsyshm 350 mij lek i diskutusheme shes sepse largohem per te jetuar pergjithnje ne USA me dokumenta te rreg...
Tre Faqja bukur ngritur Kittens Ragdoll për miratimin e lirë.
Tre Faqja bukur ngritur Kittens Ragdoll për miratimin e lirë.

(Gramsh)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Unë kam kittens 12 javë të vjetra (2 meshkujt 1 mashkull) që kanë nevojë për të dashurpërgjithmonë shtëpitë! Ato janë wormed dhe duke pasur parasysh kontrollin pl...
T.I.C.A bukur mashkull regjistruar dhe kittens femra Bengal.
T.I.C.A bukur mashkull regjistruar dhe kittens femra Bengal.

(Erseke)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Ne kemi një pjellë e bukur Bengal kittens mashkull dhe macet femra Bengal dhe kittens leopardmahnitëse brown ndotur macet Bengal dhe kittens, ata janë të mrekullueshëm ...
puppies vogla femra Maltez për miratimin e lirë
puppies vogla femra Maltez për miratimin e lirë

(Small Puppy Girl Maltese për miratim të lirë., Ballsh)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Beautiful Inteligjente puppy maltese (femra) në dispozicion. Ton e personalitetit ëmbël dhepallto mrekullueshëm plotë. ajo dashuri që do të mbahet dhe të dashur. ajo ...
Shëndetshëm French bulldog puppies për miratim të lirë.
Shëndetshëm French bulldog puppies për miratim të lirë.

(Lac)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Këto adorable pups French Bulldog janë të gatshëm për të gjetur e tyre përgjithmonë nështëpi. Këta pak janë rritur në shtëpinë tonë me kontakt të vazhdueshëm...
Dy Puppies Chihuahua për miratim.
Dy Puppies Chihuahua për miratim.

(Peshkopi)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake mashkull bukur dhe adorable dhe puppies Chihuahua femra gati për shtëpi të reja. Ata janë tëgjallë dhe i dashur pak mashkull dhe femër me një natyrë të mrekullueshme...
Mahnitëse Puppies origjinë Golden Retriever për miratimin e lirë.
Mahnitëse Puppies origjinë Golden Retriever për miratimin e lirë.

(Pogradec)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake pups tona të bukura Golden Retriever sapo u kthye 11 javë dhe tani janë të gatshëm për t'utakuar me familjen e tyre të re të dashur. Ata janë aktuale në të gjitha t...
Dy puppies bukur Pug për miratim tregti
Dy puppies bukur Pug për miratim tregti

(Elbasan)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Pugs bukur puppies për çdo shtëpi të mirë. Ata janë 12 javë të vjetra dhe shumë tëshëndetshme, social, i dashur, dhe kanë personalitete të shkëlqyera. Ne kalojm...
tre puppies bukur Shih tzu për çdo shtëpi të mirë.
tre puppies bukur Shih tzu për çdo shtëpi të mirë.

(Lezhe)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake tzu Shih Cute për çdo shtëpi të mirë. Ata janë 12 javë të vjetra dhe shumë tëshëndetshme, social, i dashur, dhe kanë personalitete të shkëlqyera. Ne kalojmë shu...
Bukuroshe puppies Jack Russell për të lira.
Bukuroshe puppies Jack Russell për të lira.

(Vlore)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Cute puppies Jack Russell për çdo shtëpi të mirë. Ata janë 12 javë të vjetra dhe shumë tëshëndetshme, social, i dashur, dhe kanë personalitete të shkëlqyera. Ne ...
Dy African Grey Parrots për në shtëpi të lirë
Dy African Grey Parrots për në shtëpi të lirë

(Fier)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Beautiful parrots african gri për shtëpitë e mira kanë një fjalor të mirë, të shkëlqyer nëkomandave zanore dhe janë të mëdha me fëmijët dhe zogj të tjerë, ata...
Macet mrekullueshëm Burmese për miratim të lirë.
Macet mrekullueshëm Burmese për miratim të lirë.

(miskolc, Berat)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Unë kam kittens 12 javë të vjetra (2 meshkujt 1 mashkull) që kanë nevojë për të dashurpërgjithmonë shtëpitë! Ato janë wormed dhe duke pasur parasysh kontrollin pl...
e bukur Puppies English Bulldog për miratimin e lirë
e bukur Puppies English Bulldog për miratimin e lirë

(szeged, Gjirokaster)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake English Bulldog nëna e tyre është Emma, ​​i vjetër English Bulldog është mom, Watson,racave të pastërta English Bulldog, atin krenare! Ka 1 meshkuj dhe 2 femra! Fo...
Shes paisje zgare e lokali me te gjitha paisjet.
(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Mobilim e paisje lokalesh Shes paisjet e zgares si zgare me hell. Figorifer pune banak.figo..freskues..rafte inoxe.tavulinadruri 8 komplete +2 tavulina druri me bazamente metalike. Tend dielli 6 metra...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale