|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 29 Mars, 2015 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
Reklamo me Lajmerime.com
SHQIPERI / Për Shitje
Për Shitje
Për Shitje
Kërko
 
  Emërtimi
Shitet Samsung Galaxy S3 Neo
Shitet Samsung Galaxy S3 Neo

(Korce, Korce)  - Për Shitje / Telefona Shitet Samsung Galaxy S3 Neo 220.000 Leke te vjetra. Shitet Samsung Galaxy S3 Neo pak iperdorur. Tel eshte ne gjendje shume te mire dhe shum i mirmbajtur si i ri. Ngjyre i...
Makineri Per Distancier
Makineri Per Distancier

(SHKODER, Shkoder)  - Për Shitje / Makineri Makineri per Distancier Per Armatura Cemento.Makineria Shitet per Arsye Emigrimi,Makineria eshtitaliane dhe ben distancier me gjatesi te ndryshme....
shes   fiat croma viti 2006 1.9 naft okazion
shes fiat croma viti 2006 1.9 naft okazion

(fier, Fier)  - Për Shitje / Veshje per gra & burra shes fiat croma 2006 1.9naft . maina ne gjendje shum shum te mire . me targa e dogane te paguar .cmimi shum i arsyeshem . 0698726453 .
fustane nuse italiane
fustane nuse italiane

(fier, Fier)  - Për Shitje / Veshje per gra & burra shes fustane nuse italiane me shumic e pakic .0698726453 ose 00393318050433
Shitet Qen Sharri
Shitet Qen Sharri

(Durres, Durres)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Shitet Qen Sharri mashkull mosha 1 vjec e gjys, i vaksinuar, ngjyra pana turit e zi. Shume i mireper roje vilash kapanone etj. Shume i degjueshem me te zotin. Cmimi 25 mije Le...
shes alcatel one touch 918
(durres , Durres)  - Për Shitje / Telefona Ne gjendje shume te mire.Suporton vetem karte amc. Me kapak te bardh dhe zi ,kufjet dhe karikusin per 70000 leke te vjetra
shiten paisje per parukeri
(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Te ndryshme shiten paisje per parukeri Dy pasqyra,dy poltrone,lavatest,kolltuk dysh,krevat depilimi,dy rafte,karrel . Shiten per arsye emigrimi shiten te gjitha 250 000 mije lek te rej...
Blejme dyer,dritare alumini te perdorura.
(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Te ndryshme Blejme dyer,dritare alumini te perdorura.
Standart Durres, shes OKAZION SHES METALDETEKTOR PROFESIONAL 70.000
Standart Durres, shes OKAZION SHES METALDETEKTOR PROFESIONAL 70.000

(DURRES, Durres)  - Për Shitje / Kompiutera ON SHES METAL DETEKTOR PROFESIONAL DY HER I PERDORUR.PER KERKIM FLORIRI, ARGJENDI,BAKER,BRONZ DHEMETALE TE TJERA SI HEKUR ,ALUMIN ... ESHTE SHUM PROFESIONAL DHE I THJESHT PER ...
 Durres,OKAZION shes cadra per shi 1000 Leke copa me shumic e pakic
Durres,OKAZION shes cadra per shi 1000 Leke copa me shumic e pakic

(DURRES, Durres)  - Për Shitje / Te ndryshme es cadra per shi TE FORTA te ardhura nga italia,me shumic e pakic te reja fare,me cmim 1000(mij lekte reja) copa.per kontaktime ne numrat:ideale dhe per zbukurimin e lokalit,m...
 Durres,OKAZION shes saldatice profesionale ne gjendje te mir pune .STAR TURBO ITALIANE. 60.000 Leke
Durres,OKAZION shes saldatice profesionale ne gjendje te mir pune .STAR TURBO ITALIANE. 60.000 Leke

(DURRES, Durres)  - Për Shitje / Makineri KAZION rast i vecant shes saldatrice profesionale ne gjendje te mir pune. shitet per arsyemosperdorimi.cmimi(60.000 mije lek te reja) i diskutueshem. marka STAR TURBO ME FUQI ...
 Durres, shes OKAZION shes karta memorie per aparate profesionale shum cilsore 2000Lek
Durres, shes OKAZION shes karta memorie per aparate profesionale shum cilsore 2000Lek

(DURRES, Durres)  - Për Shitje / Aparate fotografike e kamera OKAZION shes karta memorie per aparate foto profesionale nje 4GB dhe 8GB shume cilesore.Mbajn reth800 foto ne memorie. CMIMI 2000 LEK TE REJA NJERA ,TE DYJA 4000 LEK TE REJA. ...
Durres, shes okazion shes wales per internet teknollogjia fundit gjermane 9.000 Leke
Durres, shes okazion shes wales per internet teknollogjia fundit gjermane 9.000 Leke

(DURRES, Durres)  - Për Shitje / Kompiutera OKAZION shes wiles,per lidhje interneti ne gjith shtepin .teknollogjia fundit GJERMANE. I RI FARE NEKUTI E MBYLLUR.CMIMI:9000 LEK TE REJA.PER KONTAKTIME NE NUMRAT:0682270104 D...
 OKAZION shes televizor dhe radio i vogel 5 polc , 2000 Leke TE REJA
OKAZION shes televizor dhe radio i vogel 5 polc , 2000 Leke TE REJA

(DURRES, Durres)  - Për Shitje / Televizore OKAZION shes televizor dhe radio i vogel 5 polc funksionon me bateri dhe korent,marka EURO TRONIK negjendje shum te mir,cmimi 20.000(mij lek te vjetra). ideal per piknik dhe p...
Shitet aspirator LOKALI tip SIVAR. 89/392 CE. Blere 35.000 lek dhe shitet 25.000 lek
(TIRANA)  - Për Shitje / Mobilim e paisje lokalesh Shitet aspirator LOKALI tip SIVAR. 89/392 CE. Shitet per aresye mbyllje aktiviteti. Adresa:Kinostudio. Cmimi i shitjes nga 35.000 lek te reja qe eshte blere, ne, 25000 Lekë I...
shes krevat femijesh dy katesh
shes krevat femijesh dy katesh

(durres, Durres)  - Për Shitje / Mobilje krevat femijesh dy katesh thuajse i ri, i perdorur vetem 6 muaj. cmimi 35.000 leke i diskutueshem.permasat jane 2.20 me gjithe shkallet, permasat e krevatit brenda 1.65 m, gj...
Shitje kompjuterash dhe ps4
(berat albania perball deges puneve brendshme , TIRANA)  - Për Shitje / Kompiutera kam 5 kompjutera interneti me kart grafike 1 giga me ram 2 giga ,,,dual core dhe 1 PS4 te blere ne3 tetor 2014 me 4 doreza dhe disce lojrash i shes per arsye se mora vi...
Serval dhe Savannah kittens dispozicion
Serval dhe Savannah kittens dispozicion

(Fier)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Ne A serval dhe Savannah kittens në dispozicion. Kittens tona janë të njohura kontrollohen dhe dotë vijë me grupin e parë të vaksinimeve, certifikatë shëndetësore de...
Breil Altimeter Midway Watch Okazion!!!!
Breil Altimeter Midway Watch Okazion!!!!

(Tirane, Pogradec)  - Për Shitje / Ora e bizhuteri Breil Altimeter Midway Watch Okazion!!!! Pershendetje! shes ore Breil ne gjendje shkelqyer, ora kachronograf, date, altimeter, dual time! I reziston ujit deri ne 10 Bar! Xha...
SHES APARAT FLORIRI SKANER KTS GPA 1000 GJERMAN ME LAPTOP MODEL 2013
SHES APARAT FLORIRI SKANER KTS GPA 1000 GJERMAN ME LAPTOP MODEL 2013

(TIRANE, TIRANA)  - Për Shitje / Makineri SHES SKANER PER KERKIM FLORIRI OSE TUNELE, HAPESIRA BOSHE. KY ESHTE NJE PRODHIM GJERMAN DHE NJE NGAPRODHIMET ME TE MIRA QE KJO FIRME PRODHON . SHIKO LINKUN http://www.krbgeo...
SHITET FURRE PER THONJTE
SHITET FURRE PER THONJTE

(TIRANE, TIRANA)  - Për Shitje / Te ndryshme SHITET FURRE PER THONJTE, E RE, PROFESIONALE. 069 66 79 730
Shes apartament
(Durres, Durres)  - Për Shitje / Te ndryshme Shes apartament 1+1 ne Durres kati i pare,jo dyqan.56 m² me dokumenta te rregullta.Adresa,Rr : A.Goga lagja 8 . Cmimi 30 milion leke. Telefon : 0682426592
SUPER OKAZION SHTEPI PRIVATE
SUPER OKAZION SHTEPI PRIVATE

(DURRES, Durres)  - Për Shitje / Te ndryshme Unaza e Re, Durres prane karburant Elda, 10m nga rruga kryesore, shitet shtepi private 2 kate,165m2te 2 katet total, kuzhine e kompletuar, 2 banjo, tarracë, ballkon, parking,...
SHTEPI PRIVATE
SHTEPI PRIVATE

(DURRES, Durres)  - Për Shitje / Te ndryshme Unaza e Re, Durres prane karburant Elda, 10m nga rruga kryesore, shitet shtepi private 2 kate,165m2te 2 katet, kuzhine e kompletuar, 2 banjo, tarracë, ballkon, parking, me Ta...
Shes 2 apartamente kati 1
Shes 2 apartamente kati 1

(Afer Selvies, Rr.Ali Pashe Gucia, TIRANA)  - Për Shitje / Te ndryshme Shiten 2 partamente nga 70m2 secili te Rr. Ali Pashe Gucija, prane Selvies. Apartamentet ndodhen nekatin e pare dhe jane te pershtatshme per aktivitet biznesi. Per me shume in...
PLAYSTATION
PLAYSTATION

(Kucove, Berat)  - Për Shitje / Kompiutera **Playstation 2 me cip luan cfare loje te deshironi dhe me disqe dvd-r...Ai mund te perdoret si dvdgjithashtu.KAM 1 DOREZE DHE 1 KARTEMEMORJE QE MUDNESON CIPIN + 5 DISQE**
Kitare Akustike masa 4/4 e perdorur
Kitare Akustike masa 4/4 e perdorur

(Kucove, Berat)  - Për Shitje / Instrumenta muzikore **Kitara eshte ne gjendje te mire...Akustike model trupi classic.** Ka vetem 2 te goditura si nefoto te cilat nuk ndikojne ne cilesine e tingullit . Ai qe do at marri do ta ke...
shiten manekina
(tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Aksesore plazhi & pikniku nga mbyllja e aktivitetit shiten me cmim te arsyshem,mbajtese inoksi manekinash,manekina plastikmeshkuj e femra
Xhama dhe Aksesore te ndryshem cilesor
Xhama dhe Aksesore te ndryshem cilesor

(KOSOVE, TIRANA)  - Për Shitje / Te ndryshme Shesim dhe shperndajme XHAMA dhe AKSESORE te ndryshem te cilesise se larte ne te gjitheKOSOVEN Xhama transparet, dekorativ, laminat, temperuar, solar per ngrohje te brendshme...
Tirane, Shes kova per JCB, fadroma
Tirane, Shes kova per JCB, fadroma

(TIRANE, TIRANA)  - Për Shitje / Pjese kembimi Shiten kova JCB per fadroma. Sipas fotove bashkangjitur disponojme 3 kova: Kova e pare 80 e madhe_700 euro Kova e dyte 30 mesatare _500 euro Kova e trete 20 e vogel _400 ...
Fiat Punto,1.3multijet,nafte,manuale,viti 2004
(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Makineri Fiat Punto,1.3multijet,nafte,manuale,viti 2004,29mije KM te verifikueshem,e sapo ardhur ngaItalia,negjendje shume te mire motorrike/xhenerike,kondicioner, Cmimi 3700euro
Callcenter vodafone italiano
(Kavaj, Kavaje)  - Për Shitje / Telefona Cerco operatori o opertarici per callcenter vodafone .gli interessati devono avere delle ottimeconoscenze della lingua italiana perché devono vendere la rete fissa vodafone i...
Tavolina dhe Karrige me qera
Tavolina dhe Karrige me qera

(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Dekore dhe lule Ofrojme Paisje per Dasmat , Organizojme festen sebashku .
shitet gjenerator 4.1 kva
shitet gjenerator 4.1 kva

(tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Pjese kembimi Shitet gjenerator. Gjeneratori ka fuqine 4.1 kva, benzine. Eshte ne gjendje shume te mire dhe iri. Cmimi 250 euro.
Boksa Proel
(Durres, Durres)  - Për Shitje / Instrumenta muzikore Shiten 4 Boksa Porel 2 Suba 400 Wat Per Kok. 2 Satelita Nga 350 Wat Per Kok. Te Perdor Dhe NeGjendje Shum Te Shkelqyshme. Kush esht i interesuar Te kontaktoje ne Facebook! ...
SHTEPI ME QERA
(rr.Mihal Grameno (siper shkolles se baletit), TIRANA)  - Për Shitje / Televizore Jepet me qera shtepi private -2+1+2 banjo -me oborr e pershtatshme per parkim. -lagja e qete dhee afert me cdo pike te qendres se Tiranes ÇMIMI 30.000 te reja (i disku...
Shtepi me qera
(Rruga Mihal Grameno (siper shkolles se baletit), TIRANA)  - Për Shitje / Mobilje Jepet me qera Kati 1 shtepi private - 2+1+2 banjo -E pa mobiluar -Me oborr e pershtatshme perparkim. Lagja e qete dhe e afert me cdo pike te qendres se Tiranes. ÇMIMI 3...
Shtepi me qera
(Rruga Mihal Grameno (siper shkolles se baletit), TIRANA)  - Për Shitje / Mobilje Jepet me qera Kati 1 shtepi private - 2+1+2 banjo -E pa mobiluar -Me oborr e pershtatshme perparkim. Lagja e qete dhe e afert me cdo pike te qendres se Tiranes. ÇMIMI 3...
Shitet Apartament 133 metra katror ne Durres /plazh E MOBILUAR
(durres, Durres)  - Për Shitje / Te ndryshme Shitet apartamet me siperfaqe banimi 133 metra katror, ne zonen e Plazhit DURRES ,pran restorantKALI TROJES,Apartamenti perbehet nga koridor me hapsir te madhe ,sallon+kuzhi...
Laptop
Laptop

(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Kompiutera Laptop ACER travelmate 2350 1.43 Ghz Procesor 240 Mb Ram 40 GbHardisc PROBLEMET: nje pjese e vogel e kases eshte pak e thyer dhe 3 butona te tastieres nuk...
Shitet Apartament 133 metra katror ne Durres /plazh E MOBILUAR
Shitet Apartament 133 metra katror ne Durres /plazh E MOBILUAR

(durres, Durres)  - Për Shitje / Te ndryshme Shitet apartamet me siperfaqe banimi 133 metra katror, ne zonen e Plazhit DURRES ,pran restorantKALI TROJES,Apartamenti perbehet nga koridor me hapsir te madhe ,sallon+kuzhi...
Jap Licence Farmacie me Qera ne Tirane
(TIRANA)  - Për Shitje / Te ndryshme **Jap Licence Farmacie me Qera ne Tirane**
Dua te blej mjete parukerie
(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Te ndryshme Jam e interesuar per mjetet e nje parukerie. Poltron grimi, poltron make up, lavatest, karel +gjithe mjetet e tjera nga tharese etj. Me cmim te arsyeshem. 069 66 79 730
Buy 2 get 1 free,Apple Iphone 6 plus,Apple Macbook pro,Sony Xperia Z3,Whatsapp:+2348108230298
Buy 2 get 1 free,Apple Iphone 6 plus,Apple Macbook pro,Sony Xperia Z3,Whatsapp:+2348108230298

(TIRANA)  - Për Shitje / Telefona Promo offer of buy 2 units you get 1 free Unit along with a free shipping. Apple iPhone 6plus128GB -$500usd Apple iPhone 6plus 64GB-- $450usd Apple iPhone 6plus 16GB-- $4...
Shes Sony Xperia Z i perdorur ne gjendje te mire vetem 290 000 lek
(tirane durres, TIRANA)  - Për Shitje / Telefona Shes Sony Xperia Z i perdorur ne gjendje te mire vetem 290 000 lek Durres ose Tirane Kontaktonine 0692020896 pecifiche prodotto Marca Sony Modello C6603B/ET964N1/R ...
Leshoj me qera licence per depo farmaceutike
(tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Te ndryshme Leshoj me qera licence per depo farmaceutike . Te interesuarit mund te jene nga tirana por dhe ngaqytete te tjera . Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit ...
Playstation 2
(TIRANA)  - Për Shitje / Kompiutera Playstation 2 ne gjendje shume te mire . -fishat e nevojshme -nje controller -15 lojra -memorycard -chip
LED DISPLAY
LED DISPLAY

(TIRANA)  - Për Shitje / Mobilje PROMOVIMI aksionare Kabineti - Slim - Rental - Traditional - çelikut Pr 10 DIP KABINETISTANDARD natyrë; 96x96cm, AL 980 € m² për blerjen 80m² total Pr 8 SMD K...
LED BULBS
LED BULBS

(TIRANA)  - Për Shitje / Mobilje LED PROMOVIMI Ndriçim për shitësit dhe tregtarët me shumicë LED bulbs E27 12Watt. 3,50 €minimale 1000 copë LED bulbs E27 10Watt. 3,20 € minimale 1000 copë TUBE T...
Shes ajfon 5s
(Tirane, TIRANA)  - Për Shitje / Telefona Shes ajfon 5s i bardh 16g i zhbllokuar nga fabrika 3 muaj qe esht ble i ri Ska asnjegervishtje Si i ri Cmimi 330€ i padiskutushem 0698456382

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:
    Televizore (2)
    Telefona (7)
    Mobilje (5)
    Frigorifere (0)
    Lavatrice (0)
    Kompiutera (7)
    Pjese kembimi (3)
    Cd & videokaseta (0)
    Libra & revista (2)
    Te ndryshme (8)
    Printera (0)
    Skanera (0)
    Fotokopje (0)
    Te ndryshme (5)
    Kondicioner (0)
    Makineri (5)
    Kafshe shtepiake (9)
    Dekore dhe lule (2)
    Ora e bizhuteri (1)
    Gazeta (15)
    Te ndryshme (10)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Eja në ALBtelecom! Reklamo me Lajmerime.com
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale