|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 26 Prill, 2015 Durres, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Durres /
Kërko
 
  Emërtimi
SHITET APARTAMENT 3+1 130 metra katror NE DURRES URA DAJLANIT kali trojes 80 IJ EURO I KOMPLETUAR
(DURRES)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa PERSHENDETJE ,shitet apartament 130 metra katror, KATI 5 3+1, dy dhoma gjumi sallon+kuzhin koridori madh ,banje dhe dy ballkone. apartamenti eshte i mobiluar .shtepia eshte...
shitet shtepi dy kateshe ne plepa Durres +400 metra tok rreth e qark shtepis  cmimi 80 mij euro
shitet shtepi dy kateshe ne plepa Durres +400 metra tok rreth e qark shtepis cmimi 80 mij euro

 - Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa, SHITET SHTEPI PRIVATE DY KATESHE NE AFERSI TE PLEPAVE DURRES. KATI I PARE ESHTE I BA, NUESHEM ,PERBEHET NGA DY DHOMA GJUMI , SALLON I MADH ,GUZHIN , KORIDOR DHE BANJE .. KATI ...
shitet shtepi dy kateshe ne plepa Durres +400 metra tok rreth e qark shtepis  cmimi 80 mij euro
shitet shtepi dy kateshe ne plepa Durres +400 metra tok rreth e qark shtepis cmimi 80 mij euro

 - Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa, SHITET SHTEPI PRIVATE DY KATESHE NE AFERSI TE PLEPAVE DURRES. KATI I PARE ESHTE I BA, NUESHEM ,PERBEHET NGA DY DHOMA GJUMI , SALLON I MADH ,GUZHIN , KORIDOR DHE BANJE .. KATI ...
 Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)
Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)

(DURRES)  - Prona,Realestate / Dyqane Zona/Rruga : taulantia vollga durres OKAZION jap me qera dyqan ne zonen e rruges taulantia vollgadurres.dyqani eshte 25 m2 plus banjo .mund te perdoret per dyqane ,zyra.Dri...
zhigolo
(durres)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam nje djal 27 vjec nga durresi punoj simpatik punoj zhigolo te cdo moshe nr im 0682760940
Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)
Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)

(DURRES)  - Prona,Realestate / Dyqane Zona/Rruga : taulantia vollga durres OKAZION jap me qera dyqan ne zonen e rruges taulantia vollgadurres.dyqani eshte 25 m2 plus banjo .mund te perdoret per dyqane ,zyra.Dri...
 Durres,OKAZION shes cadra per shi 1000 Leke copa me shumic e pakic
Durres,OKAZION shes cadra per shi 1000 Leke copa me shumic e pakic

(DURRES)  - Për Shitje / Te ndryshme es cadra per shi TE FORTA te ardhura nga italia,me shumic e pakic te reja fare,me cmim 1000(mij lekte reja) copa.per kontaktime ne numrat:ideale dhe per zbukurimin e lokalit,m...
Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)
Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)

(DURRES)  - Prona,Realestate / Dyqane Zona/Rruga : taulantia vollga durres OKAZION jap me qera dyqan zonA rruga taulantia vollgadurres.dyqani eshte 25 m2 plus banjo .mund te perdoret per dyqane ,zyra.Drita dhe ...
 Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)
Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)

(DURRES)  - Prona,Realestate / Dyqane Zona/Rruga : taulantia vollga durres OKAZION jap me qera dyqan ne zonen e rruges taulantia vollgadurres.dyqani eshte 25 m2 plus banjo .mund te perdoret per dyqane ,zyra.Dri...
 Durres,OKAZION shes saldatice profesionale ne gjendje te mir pune .STAR TURBO ITALIANE. 60.000 Leke
Durres,OKAZION shes saldatice profesionale ne gjendje te mir pune .STAR TURBO ITALIANE. 60.000 Leke

(DURRES)  - Për Shitje / Makineri KAZION rast i vecant shes saldatrice profesionale ne gjendje te mir pune. shitet per arsyemosperdorimi.cmimi(60.000 mije lek te reja) i diskutueshem. marka STAR TURBO ME FUQI ...
 Durres, shes OKAZION shes karta memorie per aparate profesionale shum cilsore 2000Lek
Durres, shes OKAZION shes karta memorie per aparate profesionale shum cilsore 2000Lek

(DURRES)  - Për Shitje / Aparate fotografike e kamera OKAZION shes karta memorie per aparate foto profesionale nje 4GB dhe 8GB shume cilesore.Mbajn reth800 foto ne memorie. CMIMI 2000 LEK TE REJA NJERA ,TE DYJA 4000 LEK TE REJA. ...
Durres, shes okazion shes wales per internet teknollogjia fundit gjermane 9.000 Leke
Durres, shes okazion shes wales per internet teknollogjia fundit gjermane 9.000 Leke

(DURRES)  - Për Shitje / Kompiutera OKAZION shes wiles,per lidhje interneti ne gjith shtepin .teknollogjia fundit GJERMANE. I RI FARE NEKUTI E MBYLLUR.CMIMI:9000 LEK TE REJA.PER KONTAKTIME NE NUMRAT:0682270104 D...
 OKAZION shes televizor dhe radio i vogel 5 polc , 2000 Leke TE REJA
OKAZION shes televizor dhe radio i vogel 5 polc , 2000 Leke TE REJA

(DURRES)  - Për Shitje / Televizore OKAZION shes televizor dhe radio i vogel 5 polc funksionon me bateri dhe korent,marka EURO TRONIK negjendje shum te mir,cmimi 20.000(mij lek te vjetra). ideal per piknik dhe p...
OKAZION SHES SKUTER 150 KUBIK SKY LINE MBK.CMIMI 90.000 LEK TE REJA
OKAZION SHES SKUTER 150 KUBIK SKY LINE MBK.CMIMI 90.000 LEK TE REJA

(DURRES)  - Makina ne shitje dhe motora / Motocikleta ,skuter Ngjyra.....: gri e erret motori eshte ne gjendje te mir ,per arsye emigrimi shitet.eshte i tipitjamaha model bmk skyline 150 kubik cmimi eshte 90.000 (mije) lek te reja,me ...
OKAZION SHES ZINXHIR PER BORE E NGRICA.SHUM TE FORTE.CMIMI 4500 TE REJA
OKAZION SHES ZINXHIR PER BORE E NGRICA.SHUM TE FORTE.CMIMI 4500 TE REJA

(DURRES)  - Makina ne shitje dhe motora / Pjesë këmbimi për makina OKAZION shes zinxhir per bor dhe ngrica shum te fort italiane me cmim 4500(leke te reja) pako tereja do mbeteni te kenaqur nga kualiteti.per kontaktime ne numrat: Cel. : 068...
OKAZION SHES KOMPRESOR I FUQISHEM  PER MAKINA ,MOTORA 4500 LEK TE REJA
OKAZION SHES KOMPRESOR I FUQISHEM PER MAKINA ,MOTORA 4500 LEK TE REJA

(DURRES)  - Makina ne shitje dhe motora / Pjesë këmbimi për makina OKAZION shitet kompresor I RI ME SPINOT DHE TREGUES AMPERI per makina ,motora e dyshek me ajer.CMIMI 4500 LEK TE RREJA.cmimi real i blerjes 60 euro.PER NJE UDHETIM TE QET ME M...
shes krevat femijesh dy katesh
shes krevat femijesh dy katesh

(durres)  - Për Shitje / Mobilje krevat femijesh dy katesh thuajse i ri, i perdorur vetem 6 muaj. cmimi 35.000 leke i diskutueshem.permasat jane 2.20 me gjithe shkallet, permasat e krevatit brenda 1.65 m, gj...
SHITET NE DURRES 3+2+1 125M+25M GARAZH 50M AFER DETIT 58000EURO new price
SHITET NE DURRES 3+2+1 125M+25M GARAZH 50M AFER DETIT 58000EURO new price

(DURRES URA E DAJLANIT)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa banesa ndodhet afer plazhit afer ures te dalanit ka 3 dhoma gjumi 2 wc sallon guzhin eshte 125m dheka garazh personal 25m.eshte me ipoteke dhedocumenta te regulla.kontaktoni n...
Shiten Apartamente tek Gjiri i Lalzit
Shiten Apartamente tek Gjiri i Lalzit

(Gjiri i Lalzit 200 metra pa vajtur tek Rrethimi i )  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shiten apartamente ne nje godine rezidenciale turistike qe ndodhet tek Gjiri i Lalzit. Godina eshte3 kate plus 1kat nentoke per parkim. Apartamentet variojne nga 65 meter deri...
IISP ITALIA DISTRIBUZIONE KERKON OPERATORE TELEFONIK PER CALL CENTER
(TIRANE)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune ISP ITALIA DISTRUBIZIONE KERKON 300 OPERATOR TELEFONIK PER CALL CENTER MIREPRESIM OPERATOR EDHE NGADURRESI PER ME SHUME INFO NA KONTAKTONI NE NUMRAT E MEPOSHTEM ////PER OPERAT...
Durres apartament 1+1 me qera
(durres)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jap me qera apartament 1+1 me kushte te mira,ngrohje,sobegatimi,frigorifer,2tv,lavatrice.apartamenti ndodhet ne kat te 3 prane librarise shkollore lagja 5. Cmimi i qerase 250...
IISP ITALIA DISTRIBUZIONE KERKON OPERATORE TELEFONIK PER CALL CENTER
(autostrada tirane durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune ISP ITALIA DISTRIBUZIONE KERKON 300 OPERATOR TELEFONIK PER CALL CENTER KERKOHET GJUHA ITALIANE ESHKRUAR DHE LEXUAR ADRESA JON ESHTE AUTOSTRADA TIRAN -DURRES AFER SPITALIT HYGE...
JAP ME QERA APARTAMENT 1+1 ,PLAZHI ILIRIA DURRES
JAP ME QERA APARTAMENT 1+1 ,PLAZHI ILIRIA DURRES

(plazhi iliria Durres)  - Turizem / Shtepi per pushime JAP ME QERA NJE APARTAMENT 1+1 , 42m2 , PERBALLE HOTEL FLORIDA , E KOMPLETUAR me TV, KUZHINE ME TEGJITHA PAJISJET , TV , FRIGORIFER, LAVATRICE, KONDICIONER,, pa problem uji dh...
Shes toke
(Te shkolla Arapaj Durres)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shes 10.000 mt toke ne Arapaj(te shkolla) Durres me letra te rregullta € 80.000 dylimi . Mundtelefononi ne ++355674661702
Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 65 m² 500 Euro/m²
Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 65 m² 500 Euro/m²

(PLazhi plepa, Rruga Rrota e kuqe)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet apartament ne Durres(ne plazh) tek rruga Rrota Kuqe. 65 m katror, me Hipoteke, I lidhur meujesjellesin, ndodhet ne kate te trete. Eshte ndertim I vitit 2013. Cmimi 500 ...
Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 77 m² 28.000 Euro
Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 77 m² 28.000 Euro

(Mali i robit, Rruga Skenderbeu)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet apartament 1+1+blk , 77 m2, tek Mali I Robit, rruga Skenderbeu, ne zone me gjelbrim edheqetesi. Ndodhet ne kate te 3, I kompletuar me te gjitha mobiljet, kondicioner, b...
Toka ne Durres, nje Okazion dhe Cmim i arsyeshem.Durrsi, ku eshte Deti Eshte Mbreti.
(Durres)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shiten toka me permasa te ndryshme. Jemi nje familje Durrsake me Toka te ndryshme me Dokumentacionedhe Tapi te rregullta(pra nuk jemi axhensi). Vendodhja e tokave eshte si...
shes apartament 2+1 dhe 1+1
(lagjia 6 rruga a.goga prane drejtoris policis)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa apartament 2+1/88m dhe1+1/57m pallat iri i pabanuar kati 8 me ashensor pamje jug-perendim hyrjetjane ngjitur me njera tjetren.pallati ka mbaruar ne 2010 me punime cilesore shi...
Shes apartament
(Durres)  - Për Shitje / Te ndryshme Shes apartament 1+1 ne Durres kati i pare,jo dyqan.56 m² me dokumenta te rregullta.Adresa,Rr : A.Goga lagja 8 . Cmimi 30 milion leke. Telefon : 0682426592
SUPER OKAZION SHTEPI PRIVATE
SUPER OKAZION SHTEPI PRIVATE

(DURRES)  - Për Shitje / Te ndryshme Unaza e Re, Durres prane karburant Elda, 10m nga rruga kryesore, shitet shtepi private 2 kate,165m2te 2 katet total, kuzhine e kompletuar, 2 banjo, tarracë, ballkon, parking,...
shitet toka
(manez )  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. shitet toka adresa manez durres me siperfaqe 7500m2 dhe 13400m2
lidhje serioze
(diber durres)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Kerkoi nje vajze 17deri24vj per lidhje serioze nuk ka rendesi se nga cili qytet apo fshat eshtevetem per ata qe kan qellime serioze dhe nuk kan kerkesa te larta me intereson ...
KERKOJ APARTAMENT NE DURRES ME HIPOTEKE 1+1 (JO NE PLAZH)
(DURRES)  - Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa, KERKOJ NJE APARTAMENT NE DURRESME HIPOTEKE 1+1 OSE 2+1 EDHE PALLAT PARA VITEVE 90. JU LUTEM MEKONTAKTONI NESE KENI DICKA PER ME OFRUAR
Kerkoj lokal
(Durres )  - Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante Kerkoj lokal,ne durres (jo zona e plazhit) Nga 50mq e siper. Ju lutem dergoni foto ne email Dhecmimin Flm...
Apartament per shitje te Shkembi Kavajes
Apartament per shitje te Shkembi Kavajes

(Golem)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa http://c21.al/property.php?reference=2314
Shitet toke ne gjirin e Lalzit
Shitet toke ne gjirin e Lalzit

(gjiri lalzit)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet toka ne gjirin e Lalzit 3500m2 ,Toka nuk ndahet ..40Euro m2 ,Toka ka te gjithe dokumentat eduhura ,certifikat pronsie ,pronar i vetem ,Toka ka pamje nga deti ,eshte kod...
ofroj pune
(dures)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune te interesuarat te me kontaktojne nepermjet modulit. Adriana
SHTEPI PRIVATE
SHTEPI PRIVATE

(DURRES)  - Për Shitje / Te ndryshme Unaza e Re, Durres prane karburant Elda, 10m nga rruga kryesore, shitet shtepi private 2 kate,165m2te 2 katet, kuzhine e kompletuar, 2 banjo, tarracë, ballkon, parking, me Ta...
Shesim apertament ne Durres per arsye emigrimi
Shesim apertament ne Durres per arsye emigrimi

(Shkembi i Kavajes)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Zona/Rruga : Shkembi i Kavajes ADRESSA: Durres "Shkembi i Kavajes" HAPESIRA: 110 m2 ,i perbere nga nje dhome gjumi, sallon, ballkon si dhe nje verand (9m2 ME 5m2...
Shesim apertament ne Durres per arsye emigrimi
Shesim apertament ne Durres per arsye emigrimi

(Shkembi i Kavajes)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Zona/Rruga : Shkembi i Kavajes ADRESSA: Durres "Shkembi i Kavajes" HAPESIRA: 110 m2 ,i perbere nga nje dhome gjumi, sallon, ballkon si dhe nje verand (9m2 ME 5m2...
OKAZION .SHITJE SHTEPIE NE PLAZH
(DURRES)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shes apartament 1+1 me 2B kati i 4 orientim lindje perendim ne lagjen 13 te SHKEMBI KAVAJES pasHotel Besani Pall. me pese kate .Pallati eshte radha e dyte 50 m nga deti Pal...
shitje
(plazh durres shqiperi)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi shes 2 dhoma tip gastronera, ngjitur me njera tjetren, ne sektorin apollonia plazh durres, 56 m2gjithsej, me hipoteke, mobiluar me te gjitha pajisjet bashkekohore. 2 tualete, ...
Aventurier
(Durres)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jeta eshte e shkurter dhe duhet shijuar ne maksimum. Prandaj nese ti qe po e lexon kete njoftim jefemer 20-40 vjece dhe je e etur per aventura pa obligime me kthe menjeher per...
SHITET NE DURRES 3+2+1 125M+25M GARAZH 50M AFER DETIT 60000EURO
SHITET NE DURRES 3+2+1 125M+25M GARAZH 50M AFER DETIT 60000EURO

(DURRES URA E DAJLANIT)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa banes eshte epa banuhar si e re kati 5 ka 3 dhoma 2 wc sallon guzhin 3 balkone per informationkontaktoni ne numurin tim grek 00306938042627 mikel
Sa-Enis Group
Sa-Enis Group

( Shen Vlash,Prane Tregut te veturave.Durres)  - Biznesi / Te ndryshme Ne jemi nje shoqeri transporti qe merremi me transport te brendshem dhe rajonal.Perfshijme transportet e peshave te renda deri ne 60 Ton. Konteniere: Garanci Sherbime p...
Boksa Proel
(Durres)  - Për Shitje / Instrumenta muzikore Shiten 4 Boksa Porel 2 Suba 400 Wat Per Kok. 2 Satelita Nga 350 Wat Per Kok. Te Perdor Dhe NeGjendje Shum Te Shkelqyshme. Kush esht i interesuar Te kontaktoje ne Facebook! ...
Per ju qe jeni ne kerkim te nje lidhje serioze
(Durres)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam burre nga Durresi, ne moshen 55. Kerkoj nje zonje me te cilen te kaloj jeten. Vete jamdivorcuar, kam shtepine, gjendje te mire ekonomike, por me mungon nje shoqje jete. N...
Shitet Apartament 133 metra katror ne Durres /plazh E MOBILUAR
(durres)  - Për Shitje / Te ndryshme Shitet apartamet me siperfaqe banimi 133 metra katror, ne zonen e Plazhit DURRES ,pran restorantKALI TROJES,Apartamenti perbehet nga koridor me hapsir te madhe ,sallon+kuzhi...
Shitet Apartament 133 metra katror ne Durres /plazh E MOBILUAR
Shitet Apartament 133 metra katror ne Durres /plazh E MOBILUAR

(durres)  - Për Shitje / Te ndryshme Shitet apartamet me siperfaqe banimi 133 metra katror, ne zonen e Plazhit DURRES ,pran restorantKALI TROJES,Apartamenti perbehet nga koridor me hapsir te madhe ,sallon+kuzhi...
qen pekinez
(durres)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Shes qen pekinez mashkull 2 vjec i vaksinuar .

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   4   5   6   7   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale