|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 23 Shkurt, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
SHITET VILE TRE KATE 100.000 EURO
SHITET VILE TRE KATE 100.000 EURO

(PERLAT - SUKTH - DURRES, Durres) SHITET VILE TRE KATE 100m2. ME BALLKON PAMJE NGA DETI, ME BACE TE MADHE, ME OBORR TE MADH, MEGARAZHD DHE 1.5 DYLYM VRESHT. SHTEPIA ESHTE 10 MINUTA ME MAKINE LARG DETIT. TEL: 0...
JAM 31 VJEC KERKOJ NJE VAJZE NGA SHKODRA
(TIRANE, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza JAM 31 VJEC NGA TIRANA I RREGULLT SIMPATIK KAM APARTAMENTIN TIM KERKOJ TE NJIHEM ME NJE VAJZE NGASHKODRA SE I KAM SHUME FIKSIM SHKODRANET, JU MIREPRES.
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Elbasan , Elbasan)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Marketing Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Suhareke , Suhareke)  - Sport / Te ndryshme Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Prishtine , Prishtine)  - Komuniteti / Politikë Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gjilan , Gjilan)  - Lidhje,Takime / Kerkoj shok udhetimi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Peshkopi , Peshkopi)  - Për Shitje / Makineri Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
studente per shoqeri
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam nje djale simpatik e i rregullt, shm mire ekonomikisht , kerkoj shoqe mundesisht studente pershoqeri e per ta ndihmuar ekonomikisht, kush deshiron te me shkruaj ne modul k...
kerkoje femra ti mdihmoje nga gjendja financiare ato femra qe duan ndihme financiare te me kontaktoj
(ttt, Te gjitha qytetet)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem tttt
kerkoj femra ti ndihmoje nga gjendja finaciare
(ttt, Te gjitha qytetet)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza ato femra qe duan ndihme financiare te me kontaktojne
Okazion, dyqan tek komuna e parisit
(tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Dyqane Shitet dyqan ne zonen e komunes se parisit,Rruga Medar Shtylla,pallatet e Alban Tirana. Dyqanindodhet ne katin zero te nje pallati te ri. ka siperfaqe 51.2m2, me 2 hapesira...
kerkoj nje femer per sex 50 mije lek
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza kerkoj nje femer per sex 50 mije lek. nr 0676369056 whatsapp ose viber
Shitet
(Rr "Bill Klinton", mbi qendren Kristal, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 1+1 ne nje kompleks te ri pallatesh. Punime teper cilesore. Shkalle me ndricim.Tualet me dritare. Hyrje e re e pabanuar me pare. Cmimi: 730€/m2 Cel. :...
ME PUSHIME NE SHQIPRI
ME PUSHIME NE SHQIPRI

(tirana , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza CUN TIRONE ME PUSHIME PO SHOF PER NE I GOC PER QIRJE NUK JETOJ KTU VI NGA USA KAM APARTAMENT SUPER KAM DHURATA $$ ME CO EMAIL sexynyguy@gmail.com
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Administrim Biznesi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Dardana , Dardana)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Administrim Biznesi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Istog (Burimi), Istog (Burimi))  - Për Shitje / Kondicioner Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Podujeva (Besiana, Podujeva (Besiana))  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Finance Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Burrel , Burrel)  - Për Shitje / Dekore dhe lule Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
ASI MAC
(DURRES, Durres)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza vetem per femrat qe jane te intersuara per qef dhe jo llafe te kota... sekret dhe vetem sekret perju .....
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gjilan , Gjilan)  - Për Shitje / Veshje per gra & burra Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Ferizaj , Ferizaj)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Librazhd , Librazhd)  - Për Shitje / Aparate fotografike e kamera Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Kerkoj nje vajze/mami per masazh
Kerkoj nje vajze/mami per masazh

(tiran dhe durres, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Kerkoj vajze/mami per masazh 1 ore ne dit Ne shtepin e saj ose shtepine time ose hotel Paga ekenaqeshme/diskutueshme me kontaktoni nepermjet modulit faleminderi
Femer per lidhje afatgjate
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Kerkoj nje femer per lidhje afatgjate dhe sekrete Preferoj te jete mbi 30 vjec avantazh per atofemra qe duan te argetohen Djal i qeshur i gjate dhe mbi te gjitha teper sekr...
Shitet ap 1+1 i mobiluar
Shitet ap 1+1 i mobiluar

(Kopshti Zoologjik, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamenti ka nje organizim te shkelqyer, mobilim e ndricim me arkitekt, banjo e rregulluar mepaisje moderne, pamje te mrekullueshme te liqenit e Tiranes. Pallati ka punime s...
fundjave me pushime ne Rome
fundjave me pushime ne Rome

(TIRANE , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza can tirone me me pushime ne shqiperi po shof per nie femer per qef ta shetis ikim ne rome itali ane i vend tjeter cdo gje sekret pa foto pa budalliqe vetem qef un normal i...
Cifti kerkon cift
(Tirana, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Jemi cift m 25 f 22 kerkojm cift sekret ose femer per te kaluar nje eksperienc te bukur bashk ..
I çmenmi
(Tiron e Durrs sa knej anejjj, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza deshironi te trokasim gotat me vere prane oxhakut dhe te kalojm ne romance me mbi 200 qiri qe jurrethojne dhe mijra petale trendafilashhh, ejani dhe bejeni deshiren tuaj rea...
kerkoj mami
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza kerkoj nje mami per lidhje sekrete ,dhe do ta ndihmoj ekonomikisht jam 35 vjec
I çmenmi
(Tiron e Durrs sa knej anejjj, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza deshironi te trokasim gotat me vere prane oxhakut dhe te kalojm ne romance me mbi 200 qiri qe jurrethojne dhe mijra petale trendafilashhh, ejani dhe bejeni deshiren tuaj rea...
the BIG
(Tiron e Durrs, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Per vajzat e beshme qe me pelqejne se tepermi do ju le kete shkrim.! Ejani te shijoni çaste tepaharrueshme ne jete.! Mos i degjoni shoqet qe ju jeni te shendosha dhe nu...
TAKIM SEKRET ME ZONJA
TAKIM SEKRET ME ZONJA

(TIRANE, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza **KERKOJ NJE ZONJE PER SEKS SEKRET TI BEJ LLAPE NE PAFUNDESI TI KENAQET SHPIRTI. UN JAM NGA TIRANA36 VJEC SHUM SEKRET DHE KERKOJ DIKE QE DO SEKRET DHE ESHT VETEM PER TAKIME S...
Jepet me qira ambjent komercial
(Rruga Kavajes buze rruge kati 0, TIRANA)  - Prona,Realestate / Agjensi imobiliare,Real estate Ambjenti eshte 140 m2 dhe lirohet ne fund te Marsit. Teper i pershtatshem perseri per filialbanke ose restorant. Vetrata te larta dhe teper vizibilitet nga kalimtaret. ...
Cun femeror
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem Kerkoj nje cun femeror deri ne moshen 26 vjec
Cun femeror
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem Kerkoj nje cun femeror deri ne moshen 26 vjec.
Hey
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem Dua nje cun femeror deri ne 26 vjec
Kerkoj mami
(Tiranë, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza Kërkoj nj mami mbi 30 vjeç. Për lojra t ndryshme. Un jam 21 vjeç. T shkruajn vtm mamat😋❤
Kerkojme kamarjere/banakjere turni 2 (14:30-22:30) rroga24000lek
(Ne fund te rruges Jordan Misja , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkojme kamarjere/banakjere turni i dyte orari (14:30-22:30) rroga 24000 adresa ne fund te rrugesJordan Misja
Vetem nga emigrantet e dua kete ndihme
(Durres, Durres)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Kush me nis ca leke me duhen te rregulloj dhombt flasim njihemi nese doni pastaj me dergoni leket nuk po tallem me duhen vertete per dhembt
kush jeton ne paris tme mundesoje disa dite pushime
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem jo nga mashtrues
Ado kush masazh 300 euro ben
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Vij ku te doni jo kalamaj koti
Kerkoj aktiv serioz dhe korrekt
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem Te jet sekret jam 28 vjec 62kgr.
Vilë 3-katëshe në shitje te shkolla austriake
Vilë 3-katëshe në shitje te shkolla austriake

(rruga "Dedë Gjon Luli", afër shkollës, Shkoder)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 3-katëshe me një sipërfaqe toke 315 m² dhesipërfaqe ndërtimi + garazh 400 m² me adresë: rruga "Dedë Gjon Luli",...
Kerkoj vajza,mami dhe çifte! 16-56
Kerkoj vajza,mami dhe çifte! 16-56

(Laprake,Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Kerkoj femra dhe cifte. Kam shum experienc dhe jam i fuqishem ne krevat. Jam i gjat 187 i pashem dhetrup te rregullt. Kontaktoni sa m shpejt ne modul! Ka*in e keni ne foto,bej...
Kerkoj vajza,mami dhe çifte! 16-56
Kerkoj vajza,mami dhe çifte! 16-56

(Laprake,Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Kerkoj femra dhe cifte. Kam shum experienc dhe jam i fuqishem ne krevat. Jam i gjat 187 i pashem dhetrup te rregullt. Kontaktoni sa m shpejt ne modul! Ka*in e keni ne foto,bej...
Kerkoj vajza,mami dhe çifte! 16-55
(Laprake,Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Kerkoj femra dhe cifte. Kam shum experienc dhe jam i fuqishem ne krevat. Jam i gjat 187 i pashem dhetrup te rregullt. Kontaktoni sa m shpejt ne modul! Ka*in e keni ne foto,bej...
Sekret per çifte
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Kerkoj çift per treshe .çifti nga librazhti me kontaktoni jam shum sekret
Tirane, Shitet Apartament 2+1 ne Fresk.
Tirane, Shitet Apartament 2+1 ne Fresk.

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shitet Apartament 2+1 ne Fresk. Apartament me nje siperfaqe 67m2, ndodhet ne katin e 2-tete nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tua...
kERKOJ DY VAJZA
(TIRANE, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte PERSHENDETJE VAJZA JAM MASHKULL NGA TIRANA 32 VJEC I PASTER SERIOZ DHE SEKRET KAM SHTEPINETIME KERKOJ DY VAJZA SIMPATIKE PER NJE TRESHE DESHIRAT JA PLOTESOJME, TE INTERES...
Kerkoj nje vajze per lidhje serioze jam 36 vjec 0694787624
(Tirane, TIRANA)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Kerkoj nje vajze per lidhje serioze jam 36 vjec me pune te rregullt

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa  ... 10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale