|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 30 Qershor, 2016
 
Dërgo një lajmërim
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
TOURAN 2.0 2005 Automatike 6000€
TOURAN 2.0 2005 Automatike 6000€

(tirane, TIRANA) Shitet W. TOURAN 2.0 NAFTE AUTOMATIKE VITI I PRODHIM 2005 FULL OPSION SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI, NE GJENDJE TE RREGULLT ME DUKUMENTA TE RREGULLTA KOALUDIMI I BERE KATE JAV...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Kerkoj partnere per lidhje serjoze
Kerkoj partnere per lidhje serjoze

(Durres, TIRANA) Djal nga Durresi Jam Redi nga Durresi 26. Rritur ne Itali me shtesine italjane. Jam ne gjendje temire ekonomike. Kerkoj nje partnere edhe per qellime serjoze deri 25., tel 069...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Kerkoj nje Femer per mardhanje sexuale
(Köln, Gjermani) Kerkoj nje vajz per sex jam 37 vjeqar dhe i flaket per sex te zjarret... me kontaktoniDüsseldorf,köln,koblenz......edhe me larg jam mobil....
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem

(RRushbull l.kanali, Durres) Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pamobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legali...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Inxhier Mekanik
Inxhier Mekanik

(Prishtine, Prishtine) Hydropower sh.p.k kërkon të punësojë një inxhinier mekanik për selinë e saj nëKosovë. Kandidati duhet të plotësojë këto kushte: 1-Të ketë përfunduar arsimin ...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Cafe de Paris
(Elbasan, Elbasan) Shitet ose jepet me qera "Cafe de Paris" Elbasan. Siperfaqja 150 m2, Cmimi 2500 euro/m2.Adresa: Bulevardi "Aqif Pasha", kryqezimi i Dinamos (ne qender te q...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Receptionist Needed at The Egerton House Hotel
Receptionist Needed at The Egerton House Hotel

(London, United Kingdom, Te gjitha qytetet) The world's greatest hotel, as conceived by the world's greatest hotelier. For over a century TheEgerton House has been the benchmark by which other hotels are measured. A Lon...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
FORWARD cerca operatori per Campagne di Telemarketing per conto di un importante compagnia di teleco
FORWARD cerca operatori per Campagne di Telemarketing per conto di un importante compagnia di teleco

(Tirane , TIRANA) I candidati devono soddisfare le seguenti caratteristiche: - avere padronanza della linguaitaliana - essere elastici in comunicazione - avere esperienze nel campo delle...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Punojse per Hotel Durres
(Durres, Durres) Kerkojme punonjese per pune ne hotel cel 00355696778222
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Shitet trual 800 m2 me hipoteke,Sarande
Shitet trual 800 m2 me hipoteke,Sarande

(Sarande, Saranda) Shitet Truall 800 m2 me Certifikate Hipotekore ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit.Epershtatshme per rezidence banimi. Cmimi i Negociushem Për më tepër informacio...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Apartament me qera - TIRANA E RE
Apartament me qera - TIRANA E RE

(Tirana e re, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi, TIRANA) TIRANA e RE Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi,mbrapa Bar Coloseo, jepet me qera apartament imobiluar, kati III, 80m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon, 3...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Jepet me qera apartament 2+1 Kati 3, (Golem - Durres) Ideal Per pushime
Jepet me qera apartament 2+1 Kati 3, (Golem - Durres) Ideal Per pushime

(Golem - Durres , Durres) Jepet me qera apartament 2+1 ne Golem Durres ( Afer Adriatik 2 Hotel) - I Mobiluar dhe me ajer tekondicionuar ne cdo dhome, ka 3 ballkone ( 2 me pamje nga deti dhe nje me pamj...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
OKAZION, SHITET VILE 3-KATESHE PRANE FUSHES ALI DEMI
OKAZION, SHITET VILE 3-KATESHE PRANE FUSHES ALI DEMI

(Rruga Onufri, prane fushes Ali Demi, TIRANA) OKAZION! Shitet vilë 3 - katëshe me hipotekë në rrugën Onufri. pranë fushës Ali Demi.Ndërtesa përbëhet nga tre kate për një sipërfaqe totale 280 m2 (garazh i mbyl...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Zyre me qera prane Gjykates
Zyre me qera prane Gjykates

(Durres, Durres) Ambiente per zyra me qera, godina ne krah te Gjykates se Rrethit Durres.Zyrat variojne nga16,28,32,42 m2.Ambientet jane te pershtatshme per zyra avokatie, noterie ,zyra kontab...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 450 Euro/m²(i diisskutueshem) (Perball KMY Yzberish
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 450 Euro/m²(i diisskutueshem) (Perball KMY Yzberish

(Tirane,Yzberish perball KMY, TIRANA) Zona/Rruga : Perball KMY Yzberish Shitet apartament perball KMY, Yzberish. Apartamenti eshte iperfunduar me dy dhoma, soxhorno ,dy ballkone banjo. Pozicioni eshte lindje-...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
 MANDATO TELECOM ITALIA TELESELLING
MANDATO TELECOM ITALIA TELESELLING

(TIRANA, TIRANA) Azienda con mandato nazionale TELECOM ITALIA TELESELLING ricerca in tutto il territorio call centercon provata esperienza con i quali avviare partnership di sicuro interesse. ...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Apartament ne Okazion
(Pran shkolles : Dy Gjelave, Durres) Shitet apartament 2+1 i mobiluar, kati i dyte, 135 m², 440 € metri katror. Pronar Trualli.Pallat me punime cilesore dhe komshij te mire dhe te edukuar.
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Land Rover Freelander 2.0 Td4
Land Rover Freelander 2.0 Td4

(Pejë, Kosovë, Peje) Shes xhipin Land Rover Freelander 2.0 Td4 16V cat S.W. Sport, motori i BMV-së, Diesel, ngjyrë ezezë metalike me 5 dyer, viti i prodhimit 2001. I Regjistruar në RKS, karrik...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë tok tek shkembi i kavajes
(durres shkembi i kavajes, Durres) jepet tok per ndertim 5000 m katrore me leje ndertimi te nxiere ...tek shkembi i kavajes siperrruges kryesore...per informacion tel 0672231186 0696787408 ose 0674379...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Tirane 1+1+2 BLK Kati 4, 78 m² 250 Euro e kompletuar
Tirane 1+1+2 BLK Kati 4, 78 m² 250 Euro e kompletuar

(Tirane Rr: Petro Nini Luarasi, TIRANA) Tirane 1+1+2 BLK Kati 4, 78 m² 250 Euro e kompletuar (Perfshire dhe mirembajtjen mujore teapartamentit). Rruga : Petro Nini Luarasi, ndodhet 200 metra mbi Shkollen e Baletit...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
SHITJE OKAZION
SHITJE OKAZION

(Durres) SHITET APARTAMENT OKAZION Siperfaqja totale e baneses: 140 m2 Perberja: 3 dhoma, soxhorno, 2banjo, 2 ballkone Adresa: Perballe Muzeut Arkeologjik, afer Pistes Ventus Harbo...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Magazine(bodrum)
(shkoze,Tirane, TIRANA) **Magazine(bodrum) ne zonen e Shkozes me siperfaqe 540m2. Ne gjendje shum ete mire dhe i saporikonstruktuar.**
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë KURSE PROFESIONALE PËR PARUKERI ESTETIKË
(Tiranë, TIRANA) KURS PARUKERIE 4, 6, 9 MUJOR + 1 MUAJ FALAS. 100 EURO NË MUAJ NXËNËSIT PAISEN ME DIPLOMËTË NJOHUR BRENDA DHE JASHTË VENDIT. METODË PROFESIONELE NË TEORI DHE PRAK...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë deshiroj te lidhem me nje vaize per qellime serjoze/martesore!
(ITALY, TIRANA) jam nje djal i verber dhe jam 26 vjec. deshiroj qe te njihem me nje vaize qe te pranojne edhe ketefatkeqesi qe me ka ndodhur kur isha i vogel. pavarsisht keti problemi te voge...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
TOKE 10.000 m2 Buze Autostrades Dr-Tr Km4
TOKE 10.000 m2 Buze Autostrades Dr-Tr Km4

(Durres, Durres) SHITET TOKE 10.000 m2 buze Autostrades Durres-Tirane Kilometri i 4, e pershtatshme per cfaredollojbiznesi. Cmimi 65 Euro m2.
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Rent a car Albania.     Makina me qera.
Rent a car Albania. Makina me qera.

(Tirane Albania, TIRANA) **Albania car rental** with us online and save money. Find out where you can collect your car rentalin Albania with us. Cheap Car Hire Albania Airport & Albania City Car ...
kerkoj femer lezbike
kerkoj femer lezbike

(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza Jam 40 vjece, e gjate, bjonde, dua te njihem me ndonje femer dhe te kalojm ca kohe te bukra, julutem vetem ata me foto do ken prioritet
Kerkoj nje vajze te bukure per njohje
(Tirana, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Holas Jam Andi nga Tirana merem me fitnes kam trup perfekt me muskuj po jam iteresuar te njifem menje vajze te bukure nga Tirana ose Durresi vajza te jet e gjat dhe trupin ta ...
Kerkim Te nje Vajze Te mir.
(Tirana, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje po bej nje prezantim. Jam nje Djal me banim ne Tirane me orgjin nga jugu jam 29 vjecserjoz tip i dashur i respektur me pak llafe pa vese te keqija thash ta provoj...
Lidhje sekrete
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje Vajza! Jam Helios 30 vjec! Jam biznesmen ne fushen e ndertimit. Kerkoj femer per lidhjesekrete mosha 18-40 vjec nga tirana. Te jene simpatike. Faleminderit! 0697...
kerkoj pasive per tja kaluar bukur(te kene vend)
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem Kerkoj meshkuj pasiv,mosha 18-25 vjec per te kaluar momente te kenaqshme.Te kene vend.Te jene mjaftserioze dhe fshehtesi maksimale.Do ja kalojme mjaft bukur!!! me kontaktoni!!...
shes toke tek shkembi i kavajes
(durres shkembi i kavajes, Durres)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. jepet tok per ndertim 5000 m katrore me leje ndertimi te nxiere ...tek shkembi i kavajes siperrruges kryesore...per informacion tel 0672231186 0696787408 ose 0674379918
shes shtepi tek botaniku
( TIRANE tek botaniku, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi shes shtepi tek botaniku tirane ,shtepia ndodhet ne katin e dyte ,sip 89 meter katrore dy dhoimagjumi guzhie ,banjo me nje ballkon..per inf tel cel 0692522188:ose 0696337157...
Kerkoj nje femer per te dal nga monotonia e perditshme. Kerkoj nje lidhje me femer. Sdo ju mungoj as
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Kerkoj nje femer per te dal nga monotonia e perditshme. Kerkoj nje lidhje me femer. Sdo ju mungojasGje. Do ndihheni te plotesuara n cdo drejtim. Me kontaktoni per aventura.
Persh.
(vlore, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Persh. Jam ni djal 25 vjec jetoj ne tiran. deshiroj te njoh nj vajz te mir . Te thjeshjesht pervetm lidhje serjoze . Per me shum detajime deshiroj te me kontaktoni ne nu...
Per lidhje Seroze
(fier, Fier)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendtje . Jam nje djal 30 vjec . Deshiroj nje njoh nje vajz per lidhje serioze . Dergoni sms nenr e telefonit ..... 0694839398 . Nuk dua tallje . Flm per mirkuptimin . Me ...
Super Okazion! Shiten 3 Aparatamente Plazhi ne nje Kompleks te Ri ne bregdet.
Super Okazion! Shiten 3 Aparatamente Plazhi ne nje Kompleks te Ri ne bregdet.

(Plazh, Qerret, Durres, Durres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Super Okazion Shiten 3 Aparatamente Plazhi ne nje Kompleks te Ri ne bregdet. Adresa: PlazhiQerret, Durres Ofrohen per shitje 3 Apartamente ne Kompleksin Turistik “Diell...
per femra.femra bisexuale.lesbike apo cifte-qifte
(Prishtin, Prishtine)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam mashkull i pjekur, 40 vjeq intelektual, me eksperienc te mir, jam potent diskret dhe shume i mirne sex,ftoj tme lajmrohen femrat dhe ciftet qe duan te perjetojn diqka te b...
Dua te njoh nje Vajz te thjesht dhebte sinqert
(fier, Fier)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendtje . Kerkoj te njoh nje vajz te sinqert per lidhje serioz . Jam 30 vjec . Nuk dua qe tetallem , dua dik qe di te respektoj dhe ta kem krahun tim mbeshtes ne vazhdim ....
Jam ledjo pasiv 26 vjec
(albania, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem Kerkoj Aktiv serioz per nje lidhje te bukur.sms ose tel ne 0693550295
Persh!
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem Vetem per serioz dhe king! Watssap 0675394754
Mardhenie sekrete .djal i pashem 1 e 80
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Lidhje romantike am nje 22 vjec nga titana . Shpreh deshiren time te njihem me nje femer te martuar ose te pamartuar, ose moshe e re deri ne 30 vjec, . Kam oreks te pangopshem per mardhenje s...
Mardhenie sekrete .djal i pashem 1 e 80
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem am nje djal 22 vjec i palestruar dhe sexy kerkoj aventura me ndonje femer te interesuar per te beredhe cmenderira bashk Jam super aktiv ne shtrat me nje penis 18 cm te gjat dh...
Mardhenie sekrete .djal i pashem 1 e 80
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam nje djal 22 vjec i palestruar dhe sexy kerkoj aventura me ndonje femer te interesuar per te beredhe cmenderira bashk Jam super aktiv ne shtrat me nje penis 18 cm te gjat...
kerkoj meshkuj per tja kaluar bukur
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem Kerkoj meshkuj pasiv mosha 18-25 vjec per te kaluar momente te kenaqshme.Te jene mjaft serioze dhefshehtesi maksimale.Do ja kalojme mjaft bukur!!! me kontaktoni!! kemi per tu ...
FEMER KERKON MASHKULL
(Prishtine , Prishtine)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Femer kerkon mashkull 100 euro ora
Okazioon! Shitet Apartament 1+1 totalisht i mobiluar
Okazioon! Shitet Apartament 1+1 totalisht i mobiluar

(Plazh, Durres, Durres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Okazioon! Shitet Apartament 1+1 totalisht i mobiluar Adresa: Prane Bregdetit, Golem,Durres Apartamenti perbehet nga nje sallon i madh ndenjeje me kuzhine te vecuar, i kom...
Okazioon! Shitet Toke prej 3976 m2 ne Fushe-Kruje.
Okazioon! Shitet Toke prej 3976 m2 ne Fushe-Kruje.

(Fushe-Kruje, Kruje)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Okazioon! Shitet Toke prej 3976 m2 ne Fushe-Kruje. Prona eshte e vendosur anes rruges qe lidhFushkrujen me Krujen. Toke ka formen e nje drejtkendeshi te rregullte, me dime...
Teknik Dezinfektimi
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkohet teknik dezinfektimi per realizimin e sherbimeve: Dezinfektim ( per mikrobet) Dezinsektimper insektet Deratizim per minjte Kandidati duhet te 1. Te kete shkoll...
SUPER OKAZION (vetem 5 dite), Shitet ambient tregtar ( dyqan ) 86 m2
SUPER OKAZION (vetem 5 dite), Shitet ambient tregtar ( dyqan ) 86 m2

(Rruga Pavaresia, Plazh, Durres, TIRANA)  - Prona,Realestate / Dyqane SUPER OKAZION (vetem 5 dite) Shitet ambient tregtar ( dyqan ) 86 m2 Adresa: Rruga Pavarsia, plazh,Durres Shitet ambient tregtar, tip dyqan, 50 m nga Plazhi Iliria, ne Dur...
lidhje serioze
(londer, Shkoder)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam 38 vjeç beqar kërkoj lidhje serioze whatsapp dhe viber 004437003657
NJohje Per aventure
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje jam nje djal 21 vjec nga tr dhe doja te njihesha me nje femer e cdo lloj moshe percaste te bukura...Pres te me shkruani ne leointeristi92@gmail.com
Opel zafira 2000 euro
Opel zafira 2000 euro

(Tirane , TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shes opel zafira 2000 euro me letra deri ne dhjetor naft 1.9 kam manuale vit 99 tes tgjithasherbemet e bera.shitet per arsye ekonomike kontakt 0683474110
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!

(Rr. 3 Deshmoret, Pall. Pitagora, Yzberish (Tr), TIRANA)  - Sherbime / Reklama,marketing Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ...
Kujdestare
(Zvicer, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkoj nje kujdestare
Kerkoj nje zonj ose zonjush per bashkjetes ne zvicerr
(Zvicerr , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Prsh.kerkoj ndonje zonj ose zonjush per bashkjetes ne zvicerr.jam djal i pashem vjec 33 ikomunikueshem profesioni dixhej muzikant.te interesuarat tme kontaktojn ne nr 00355683...
KERKOJ MAMIT NGA DURRSI
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Njerez te humbur KAM HUMBUR KONTAKTET ME DY MAMI NGA DURRSI NJE QUHET ALMA ESHTE ME ORIGJINE NGA DIBRA E KASHTEPINE RRUGES STADIUMIT PALLAT ,KA NJE DJAL ESHTE BJONDJE KACURELSE E GJATE JA...
KERKOJ CIFTE
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
KERKOJ FEMER
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Zemër e vetmuar Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
KERKOJ FEMER
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Lidhje vetem platonike Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
KERKOJ FEMER
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Kerkoj shok udhetimi Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
KERKOJ FEMER
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Lidhje romantike Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
KERKOJ FEMER
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vetem shoqeri Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
KERKOJ FEMER
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
Kerkoj grua nga Shqipria per tu martuar.
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje, jam nje burr i moshes te mesme qe jetoj qe shum koh ne jug te Gjermanis. Me dykambt ne jet, nuk pi duhan nuk pi alkohol nuk luj kurfar loje fati. Kam shtepin ...
Sex
(Prishtine , Prishtine)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam 25 vjec Kush do te kaloj bukur me shkruani
jona 26 vjece super e nxehte ne shtrat
(albania, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem kerkoj seks te fort. sms ne uacap 0693955646
Shitet ose jepet me qera
(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi 300 metra nga lokali strasburg shitet ose jepet me qera apartament me sip 46 metra katror 1+1 kati6 me ashensor me hipotek per me teper te interesuarit te kontaktojne ne nr06...
Çifti ne kerkim te nje vajze per eksperience Treshe
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jemi nje çift 28 26 vjec mjaft simpatik dhe kerkojm nje aventure te bukur me nje vajze te bukur.Sekretin e kerkojm si paresore dhe jemi shum te lirshem per cdo bised qe tju n...
Çifti ne kerkim te nje vajze per eksperience Treshe
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza Jemi nje çift 28 26 vjec mjaft simpatik dhe kerkojm nje aventure te bukur me nje vajze te bukur.Sekretin e kerkojm si paresore dhe jemi shum te lirshem per cdo bised qe tju n...
Çifti ne kerkim te nje vajze per eksperience Treshe
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jemi nje çift 28 26 vjec mjaft simpatik dhe kerkojm nje aventure te bukur me nje vajze te bukur.Sekretin e kerkojm si paresore dhe jemi shum te lirshem per cdo bised qe tju n...
Shes Apartament 2+1 110m2
(Laprake, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Afer Akademia e Biznesit, rruga Andon Frasheri, shesim nje apartament me hipoteke, sip 110 m2.Pallat i vogel, komod me pak hyrje. Cmim shume i mire ne krahasim me zonen. Ju fa...
Kerkoj nje femer per lidhje serioze
(Durres , Durres)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam 34 vjec jetoj ne itali prej 20 vitesh vij shpesh ne shqiperi,jam shum mir ne gjendjen ekonomikemerem me bisnes ne itali nuk me mungon azgje.kerkoj nje femer te zgjuar per...
Exceptional French Bulldogs Ready
Exceptional French Bulldogs Ready

(all, Te gjitha qytetet)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Jashtëzakonshme French bulldog puppies të gjitha katër janë unik në mënyrën e vet atje.Kjo mbeturinave përbëhet nga vajzat bukuroshe dhe boys.Puppies kanë pasur ...
  puppies mrekullueshëm Pug
puppies mrekullueshëm Pug

(das, Rreshen)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake argjilë mrekullueshëm, meshkuj dhe femra në dispozicion, të vijë me certifikatë origjinë,certifikatën e regjistrimit Gccf, vaksinuar plotësisht, flead, wormed dhe...
KC mrekullueshëm kittens British Shorthair.
KC mrekullueshëm kittens British Shorthair.

(huli, Kruje)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake 12 javë të vjetra racave të pastërta kittens shëndetshme Shorthair britanik për shitje. Julutemi të përgjigjeni me këtë ad në qoftë se ju mendoni se ju mund të ...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa  ... 10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale