|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 26 Qershor, 2016
 
Dërgo një lajmërim
Lajmerime : Zgjidh Qytetin
Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2014. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.
Prona,Realestate (2999)
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi (1947)
Kerkoj shtepi,apartament, banesa, (24)
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma (398)
Prona ne shitje, prona private blej, qera. (139)
Vila për shitje,shtëpi (78)
Dhoma plazhi (69)
Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante (28)
Dyqane (80)
Zyra (71)
Magazina me qera (38)
Magazina ne shitje (6)
Prona ne shitje nga bankat (79)
Agjensi imobiliare,Real estate (2)
Te ndryshme (40)

Makina ne shitje dhe motora (80)
Vetura,gjejmakina (72)
Pjesë këmbimi për makina (1)
Kamjone (0)
Autobuse (1)
Motocikleta ,skuter (6)
Kërkoj të ndryshme (0)
Bicikleta (0)

Për Shitje (64)
Televizore (1)
Telefona (6)
Mobilje (1)
Frigorifere (1)
Lavatrice (0)
Kompiutera (2)
Programe & software (0)
Pjese kembimi (0)
Veshje per gra & burra (2)
Artikuj sportive & lojra (3)
Aksesore plazhi & pikniku (0)
Instrumenta muzikore (1)
Cd & videokaseta (0)
Libra & revista (0)
Te ndryshme (3)
Printera (1)
Skanera (0)
Fotokopje (0)
Aparate fotografike e kamera (0)
Te ndryshme (2)
Kondicioner (0)
Mobilim e paisje zyrash (1)
Makineri (4)
Mobilim e paisje lokalesh (1)
Kafshe shtepiake (2)
Dekore dhe lule (2)
Ora e bizhuteri (1)
Gazeta (18)
Te ndryshme (12)

Komuniteti (87)
Kafshë shtëpiake (44)
Artistë (7)
Kujdesi ndaj fëmijëve (29)
Sende të humbur dhe të gjetura (1)
Politikë (1)
Vullnetarë (5)

Turizem (42)
Hotele (8)
Shtepi per pushime (11)
Dhoma plazhi (10)
Agjensi udhetimi (8)
Te ndryshme (5)

Kerkoj Pune,Oferta Pune (553)
Oferta Pune (320)
Kerkoj Pune (37)
Kurse kompjuteri (1)
Arsim dhe Trajnim (11)
Perkthyes (24)
Finance (15)
Administrim Biznesi (5)
Banka (1)
Inxhinieri (11)
Sherbime (32)
Mjekesi (7)
Informatikë & IT (11)
Marketing (23)
Te ndryshme (5)
Kamarier,Banakier,Manager (10)
Babysitter ,Dado (40)

Lidhje,Takime (1413)
Djemte kerkojne vajza (600)
Vajzat kerkojne djem (227)
Vajzat kerkojne vajza (35)
Djemte kerkojne djem (106)
Vetem shoqeri (6)
Lidhje romantike (180)
Kerkoj shok udhetimi (8)
Njerez te humbur (3)
Kritika dhe komente (2)
Lidhje vetem platonike (15)
Zemër e vetmuar (48)
çifte (175)
Te ndryshme (8)

Biznesi (171)
Partneritet (38)
Projekte (5)
Oferta (47)
Tendera (1)
Shitje aktiviteti (21)
Sherbime biznesi (42)
Te ndryshme (17)

Sport (9)
Kalçeto, Futboll (2)
Basketboll (0)
Bilardo (0)
Bowling (0)
Peshkim (0)
Veshje sportive (0)
Artikuj sportiv (0)
Tenis (1)
Trajner (1)
Palestra (1)
Te ndryshme (4)

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi (6)
Varka (1)
Skaf (1)
Jaht (0)
Motor me Benzin (1)
Motor Elektrik (0)
Aksesor të Ndryshëm (0)
Anije të Tonazhit të vogël,mesëm dhe të madh (1)
Gomone (1)
Jet Ski (1)

Produkte per femije (7)
Karroca per femije (2)
Kosha,seggiolino,rrethore (1)
Krevate per femije (0)
Lodra (4)
Aksesore (0)
te tjera (0)

Sherbime (68)
Detektiv Privat (7)
Perkthyes (3)
Psikolog,psikoterapi (4)
Reklama,marketing (6)
Riparime (10)
Agjent imobiliar (0)
Rrobaqepesi (0)
Agjensi Martesore (3)
Siguracion makine,jete,pasurie etj (0)
Dogana,doganore (0)
Punetore shtepie,Pastrim (6)
Financiar (13)
Fotograf,video (1)
Legale,ligjore (2)
Babysitter (8)
Masazhe (1)
Bojaxhi (1)
Elektriçist (0)
Hidraulik (1)
Marangoz (0)
Punime Gipsi (0)
Punime Guri (0)
Saldator (0)
Super Mjeshtri (2)

Dhurata (4)
Shen Valentin (0)
8 Marsi (0)
Ditelindje (0)
Vitin e ri (0)
Per femije (0)
Te ndryshme (4)

Te ndryshme (19)
Faqe shqiptare ne internet (19)
Per femijet (0)
Mp3 shqip (0)
Nga mjeksia (0)
Sende te humbura (0)

Gazeta çelesi (0)

Merrjep Albania Kosov (0)

  Turizem
  Lajmerime (42)
  Biznesi
  Lajmerime (171)
  Sport
  Lajmerime (9)
  Dhurata
  Lajmerime (4)
  Gazeta çelesi
  Lajmerime (0)
  Merrjep Albania Kosov
  Lajmerime (0)

Ndihme per lajmerimet e vjetera:

Modifiko
Ridergo
ALBAMEET

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale